PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Ipod Touch uygulamalara 'sınırlama' sifresi sorunu !!

yzo
08-07-2009, 02:35
Merhaba touch 'ımı elime aldığımdan beri siteden çıkmıyorum.. Herşeyi sizden öğrendim .. ve simdide bir sorunum var bana bir kez daha yardımcı olursanız çok sevinirim..
touch ta ayarlardan bazı uygulamara sınırlama şifresi koydum.. bunlar arasında videolar fotograflar ve ayarlar vardı.. sonra ana sayfaya döndüğümde sınırlama koyduğum uygulamalar ekrandan yok olmustu ve geri getirmek için şifrede sormuyordu.. şimdi ekranda video fotograf ve ayarlar sekmesi kayıp.. nasıl geri dondureceğimi bilmiyorum.. [gl=4.gif]
ilginiz için şimdiden teşekkur ederim

Tüm iletilerinizi kalın harflerle yazmanız yasaktır
_Sylar

Misafir.
08-07-2009, 11:16
boss prefs yükleyin hide iconda görünecektir ayarlar kısmınız.

yzo
08-07-2009, 22:52
teşekkür ederim fakat boss prefs bildiğim kadarıyla cydia dan yukleniyor .. ayarlar sekmesi kayıp oldugu içinde wi fi 'ı açamıyorum.. dolayısıyla cydia ya da baglanamıyorum..

Misafir.
08-07-2009, 22:54
o zaman dfu moda alıp cihazınıza restore etmelisiniz başka çözüm yolu yok

yzo
08-07-2009, 22:56
peki restore işleminden sonra tekrar jailbreak yapmam gerekiyormu..

Misafir.
08-07-2009, 23:00
evet gerekiyor ve kesinlikle cihazı ilk bağladığınızda yeni ipod olarak tanımlayın ituneste yoksa sınırlama şifreniz geri gelir ve simgeleriniz gider

yzo
08-07-2009, 23:03
teşekkür ederim soylediklerinizi yapacagım.. ama merak ettiğim sınırlama şifremi bildiğim halde neden hiçbiryerde sormaması.. sifremi sorsa ve bende yazsam sınırlamalar kalksa... böyle bir yontem yokmu.. yoksa sınırlamanın benim anlamadığım başka bir amacımı var...