PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone mu BlackBerry Storm mu?

james_kad
07-07-2009, 19:23
Kolay kullanıma sahip multi dokunmatik ekranlı iPhone mu yoksa şık tasarımlı dokunmatik ekranlı iş telefonu BlackBerry Storm mu?

http://cnetturkiye.com/images/00_09/07_09/07/iphone_storm_haberici.jpg

Her ikisi de dokunmatik olan telefonlardan iPhone (3G) kolay kullanım, multi dokunmatik ekran ve onbinlerce aplikasyon desteği ile farklı bir cep telefonu. Üzerindeki takım elbiseyi atan BlackBerry ise Storm modeli ile dokunmatik ekranlı telefonlar pazarına giriş yaptı.

iPhone'un en önemli özelliği aplikasyon desteğinin olması iken BlackBerry Storm ise klasikleşmiş bir e-posta desteği ile karşımıza çıkıyor. Her iki ürün de ülkemizde operatörler üzerinden yapılan sözleşme paketleriyle satıldığı gibi sadece cihaz olarak da satın alınabiliyor.

cnetturkiye.com

cuneyt4141
07-07-2009, 19:28
Tabiki iphone...Wifi olmayan bir cihazı tercih etmem kesinlikle... [:D]

N!t£cn@klQw
07-07-2009, 19:29
ıphone tek gecerim. [:'(]

Misafir.
07-07-2009, 19:35
ben blackberry kullanıyorum ve kesinlikle memnun değilim

N!t£cn@klQw
07-07-2009, 21:21
baba sen nasıl blackberry kullanırsın yahu :)

Misafir.
07-07-2009, 23:03
evet bende şaşırıyorum nasıl bb kullandığıma böyle bir cihaz olamaz birde kulanıcıları bağımlı oluyorlar bu cihaza hayret bişey ya bunun neresine hayran oluyorlar iphoneden sonra kesinlikle bb kullanılmaz ben 8320 ve bold modellerini turkcell sayesinde kullandım ve iphonemi çok özledim Allahtan kavuşacağım yarın ama galiba 1-2 hafta sonra yine ayrılacağım cihazımdan değişim yapılacak 3.iphoneyi bekliyorum öldürmek için nıhahahaha

İnstrumentaL
07-07-2009, 23:17
Tabiki İPhone [:)] Ama Bizde Bluetooht Yok Radyo Yok Zoom Yok Ses Az Dicem HEPSİ 3'cü PARTİ PROGRAMLARLA Yapılıyor

BB Bence Ezük HardCore Lord [8D] [8D]

Raiden
08-07-2009, 12:19
gerçekten bu karşılaştırmalar bilmem kaçyüz bin uygulamaya sahip olan bir Apple ürünü ile yapılınca BOŞ oluyor bence ...Burada donanım artık önemini kaybediyor demek istediğim...O yüzden anlamsız.

Misafir.
08-07-2009, 16:47
bbnin tek özelliği push mail olayı mailler sms gibi geliyor diğer şekilde kullanımı gerçekten çok zor bi cihaz ben 26sından beri kullanıyorum ve cidden hiç memnun kalmadım hatta turkcelldeki özel müşteri temsilcime siz bu cihazları hala nasıl satıyorsunuz diye serzenişte de bulundum.

bugün iphone geldi ve ekran sensörü bozuk yakında değişeceği için çok dert etmiyorum ama çok sıkıntı yaratıyor akşam fw tükmeyip düzenlemeye calışacağım