PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları [X(] [X(] arkadaslar lütfen yardım edin

bayxtegmen
05-07-2009, 23:35
arkadaşlar bn iphoneuma hiç bi program yükleyemiorum ): itunes hesabı alıorum fakt msn adresıme gelen linkı tıklıorum itunes kendı acılıor ama sıgn ın dedıgımde hesabınız dogrulanmadı dıo ): ne yapabilrim lütfen yardım edın gunlerdır bunu arıorum delırcem artık ): ve baska bı sekilde iphoneuma uygulama oyun vs.seyler yükleyemz mıyım lütfen yardım edın arkadaslar ): sımdıden saolun... msn adresım smyralife@hotmail.com... ayrıca iphoneuma jeailbreak yapmadım...yapmamı tavsiye eder mısınz? yaparsam ne tur sorunlar ortaya cıkar? ne işime yarar? ne zararı olur? arkadaslar lütfen yardım edın tek umudum artık bu site...sımdıden saolun tekrar...iyi akşamlar arkadaşlar

placebo
05-07-2009, 23:53
iTunes hesabı için size gelen mailde tek bir link mi var? Belki birkaç link vardır ve birisi aktivasyon içindir. Dikkatli baktığınıza emin misiniz?

iPhone'unuza jailbreaksizken uygulama yükleyebilmeniz için bir iTunes hesabınızın olması şart.

Jailbreak yaptığınızda da programları çalıştırabilmeniz için App Store'dan en az bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Yani her halükarda iTunes hesabı lazım.

Jailbreak yaparsanız çıkacak sorunlar uygulama yüklenemesi, hat çekmemesi gibi sorunlardır ve hepsinin çözümü vardır. Tek zararı arıza durumunda jailbreakliyken garantiye götürürseniz garantiden çıkmasıdır. Bu tür durumlarda iTunes üzerinden restore ederek telefonunuzu ilk günkü haline döndürebilir, garantiye gönderebilirsiniz. Bunun haricinde bir zararı olmaz. App Store'da onlarca/yüzlerce dolar ödeyerek alacağınız uygulamaları bedavadan cihazınıza yükleyebilirsiniz. Daha ne olsun, değil mi?

Cihazla ve jailbreak işlemleriyle ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve sorunsuz bir jailbreak işlemi için öncelikle Tüyo Merkezi'ndeki konuları okumanızı tavsiye ederim.

bayxtegmen
06-07-2009, 13:35
cok tesekkür ederım arkadasım sağolasın...bı sıtede gercekten guzel bır calısma var ve takdire deger...hepiniz saolun sımdı bıraz forumda arastırma yapmaya basliim bari (:

buarada evet sadce 1 tane link var arkadasım

Misafir.
06-07-2009, 14:01
konu başlıpı uygun değil arama yapacaklar için bir anlam ifade etmiyor.