PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Çok hızlı şarj bitme sorunu

irock
05-07-2009, 11:35
geçen gün ebuddy' i yükledik ten sonra, telefonumda şarj olma problemi başladı. takıyorum bilgisayara, telefonu görüyo ama şarj olmuyo.. biraz oluyo yine olmuyo.. telefon ısınıyo arada bir.. neyse sonra zar zor şarj ettim, bu sefer inanılomaz hızlı bitiyo şarjım... 1 gün içinde bi anda telefon bu hale geldi.. akşam şarj ediyorum, gece telefon stand by da duruyo ama yinede bitiyo şarjı.. neyle alakalı olabilir bu? app. leride çok azalttım toplam 3 sayfa sadece. problem nedir arkadaşlar, nasıl çözebilirim? yardımcı olurbilirseniz çok sevinirim. teşekkürler

beko93
05-07-2009, 12:53
App.lerle ilgili olacağını sanmıyorum. Muhtemelen pilinizde sorun olmuştur. Garantili ise servise götürmenizde fayda var [:'(]

placebo
05-07-2009, 23:33
Cihazınızda 3.0 firmware kurulu ise push da açıktır büyük ihtimalle. Ebuddy'yi kullandıktan sonra home tuşuna basarak çıkarsanız program arka planda çalışmaya devam eder.

Yapmanız gereken ya push'u kapatmak, ya Ebuddy'yi kaldırmak, ya da programdan tamamen çıkmak. Önceki fw'lerden farklı olarak 3.0'da programdan tamamen çıkabilmeniz için önce power tuşuna basılı tutmanız, ekranda kapat yazısı göründüğünde de 5-6 saniye kadar home tuşuna basmanız gerekir.