PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları uygulama yüklerken hata alıyorum hatayı yazdım bi bakarmısınız?

godfather03
04-07-2009, 14:17
http://img159.imageshack.us/img159/4951/adszijy.jpg

bu hata kodu ne anlama geliyor acaba?

ipod touch 3.0 jailbreakli allerjik bu hataya karşı tekrar jb yap demiş ama en az 4 kere yaptım farklı farklı uygulamalarla denedim sorunu çözemedim. .

Sylar
05-07-2009, 21:55
jailbreak sonrası sanırım bu hata oluştu, appsync kurulu olduğundan emin olun. faklı bir usb portu deneyin. Bilgisayarınızı kapatıp açın yeniden deneyin, bilinen bir hata değil bu sizin bahsettiğiniz. Yine çözülmezse taze bir jailbreak öneririm.

godfather03
05-07-2009, 22:07
dünden beri tam olarak 43 kere restore+jb yaptım şuan tekrar yapıyorum sorun çözülmedi hala yeni olarakta appsync yüklerken cydiada hata alıyorum kgdb eksik gibi bir şeyler yazıyor hatada jb tamamlandığında tam hatayı yazarım

godfather03
05-07-2009, 23:07
ciydiada upgrade yaparken sonda aldığım hata ;
internal error , could not perform immediate configuration (2) on essential

appsyncyi yüklerken aldığım hata

sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (1) okay dedikten sonra çıkan yazı ;

/var/cache/apt/archives/grep_2.5.4-3_iphoneos-arm.deb

pre-dependency problem - not installing grep

tekrar okay dedikten sonra

cydia.ikaynak.com dan mobile installations u rahatlıkla kurdum sonra appsync yi tekrar kurmayı denedim ve oda kuruldu

cydia.ikaynak.com dan installous u kurarken aldığım hata ;

couldn't configure pre-depend dpkg for ncurses , probably a dependency cycle.

bu hata diğer tüm programları kurarken aldığım hata

ipodu tamamen kapatıp açmaya çalıştığımda ise elma simgesinin üzerinde dönen bi yuvarlak kısa süre dönüyor sonra kilitleniyor ve ipod açılmıyor app storedan 2 program kurup aynı işlemi yaptığımda rahatlıkla açılıyordu cydiadan kurdum appsync ve mobile installations u kurduğumda ise ipod açılmıyor sorun nedir acaba?

godfather03
06-07-2009, 03:19
Arkadaşlar sorunu çözdüm cydia.ikaynak.com daki mobile installations u kurmayın onu kurduğnuz zaman alet açılmıyor takılıyor onun yeri ccydia.hackulo.us taki appsync yi kurun aynı işlemi görüyor zaten alet şuan tam olarak 54 kere restore edilip jb edildi ve sorunu en sonunda hallettim. .

Kralleo
06-07-2009, 04:18
bızım kaynak takı 2.2.1 ıcın orda da yazıo zaten.

ınternal error hatası da ıcyden dolayı. yenıden jb yapın ıcy yuklemyın. eger gitmemisse bile ıcy yi acmayın

godfather03
06-07-2009, 14:35
hallettim hallettim sağol kardeş uğraştırı ama sonunda hallettim . .

Sylar
06-07-2009, 17:15
halledebilmene sevindim.