PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Ipod touch film altyazısı

mudalf
26-06-2009, 10:30
Merhaba,

Benim bir sorunum var.Total video converter ile avi filmi mp4 e çevirdim.Altyazısıyla birlikte.Itunes ile attığımda ipoda film çalışıyo ama altyazı yok.Üstüne üstlük başka bir program daha denedim=Media coder iphone edition.
Altyazısının ismi ile filmin ismi de aynı.Hatta google da tavsiye edilen değerleri falan bile girdim.Herşeye dikkat ettim ama olmadı. (Total video converter da iphone mu seçicez ipodu mu,benim ipod ama kafam karıştı )

Lütfen yardımcı olun.

Catalepsis
26-06-2009, 10:36
Allok mp4 Converter kullan.

piscafer
26-06-2009, 17:08
ipod un menulerinde "ayarlar-video-gizli altyazılar" var.Ama ne işe yaradığını bilmiyorum.
Ps3 ümde altyazılı divx seyredebilmek için elimdeki filmi avi add sub adlı programda dönüştürüyorum(1-2 dakikada)Altyazıyı gömmüyor ama bir bütün yapı haline getiriyor.Ps3 ün de altyazı desteği olmadığından böyle bir yöntem kullanmıştım.İlginçtir ki ps3 de gizli altyazılar gibi bir seçenek var.Kullanınca oluverdi.
Bir benzerlik var ise ps3-ipd arasında yaşadık tabi :)

Catalepsis
26-06-2009, 18:59
author=piscafer link=topic=7278.msg42093#msg42093 date=1246025333]
ipod un menulerinde "ayarlar-video-gizli altyazılar" var.Ama ne işe yaradığını bilmiyorum.
Ps3 ümde altyazılı divx seyredebilmek için elimdeki filmi avi add sub adlı programda dönüştürüyorum(1-2 dakikada)Altyazıyı gömmüyor ama bir bütün yapı haline getiriyor.Ps3 ün de altyazı desteği olmadığından böyle bir yöntem kullanmıştım.İlginçtir ki ps3 de gizli altyazılar gibi bir seçenek var.Kullanınca oluverdi.
Bir benzerlik var ise ps3-ipd arasında yaşadık tabi :)

Dostum bu olay hakkında biraz daha detaylı bilgi verirsen hemen denemesini yapalım.