PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları restore-mi ?, update-mi ?

realmadrid
24-06-2009, 00:03
ben iphone 3g kullanicisiyim, surumumu 3.0 e yukseltmek istiyorum. acaba restoremi yoksa updatemi yapayim , bunlardan hangisi daha iyi ?

geYiq
24-06-2009, 06:23
author=realmadrid link=topic=7220.msg41611#msg41611 date=1245790992]
ben iphone 3g kullanicisiyim, surumumu 3.0 e yukseltmek istiyorum. acaba restoremi yoksa updatemi yapayim , bunlardan hangisi daha iyi ?

İkiside tıpkısının aynısı dostum =) Sadece aralarındaki fark; Restore dedigin zaman "C:\Documents and Settings\aLp(Senin kullanıcı adın)\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates " Klasörü icerisinde bulunan Fw dosyası ile yükleme yapar, eger yoksa Apple sitesinden uygun Fw'yi indirir. Bu Fw aynı zmanda Update ile indirecegi Fw'nin aynısıdır. Yine "Restore" kısmında eğer Shift + Restore dersende Fw göstericegin dizini kendin secersin.

Update (checek for Update) kısmına bastıgın zaman yüksek sürüm ile güncellenebilecekse cihaz, Apple sunucusundan yükleme işlemine geçer. Yüklemeye başlamadan önce "Yüklensin mi? veya Yüklenip restore yapılsın mı?" Tarzında iki soru sorar verdigin cevaba görede indikten sonra iTunes kafasına göre takılır =)sda

Kolay gelsin..

realmadrid
25-06-2009, 11:09
anladim dostum, tesekkurler..... [:'(]