PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Cannot connect to itunes Store.

cerman
05-11-2008, 20:19
bu sorun daha önceden forum'a yazıldımı bilmiyorum ama bu sabahtan itibaren itunes'a girip free uygulamaları indermek istediğimde karşıma hep bu mesaj çıktı.. ne yapmalıyım sizce teşekkürler..

vip_bilek
11-11-2008, 17:22
aynen ya bendede bu çıkıyo..önceden ne güzel indirebiliyodum..bilen yok mu aacaba

Morgenstern
11-11-2008, 20:02
itunes i silip tekrar yükleyin sorun cozulecektir.

by_hope
13-11-2008, 22:21
arkadaslar
bendede bu sorun basladı...

App Store'dan oyun ve uygulama ındıre bılıyordum
ama 2 gunden berı Cannot connect to itunes Store die bır uyarı verıyorve ındırme ıslemını kesıyor.

Morgenstern İtunes'in tekrar sılınıp yuklenmesını söylemişsin ama bende İPhone ıcın uyarı verıyor pc ıcın degıl
sence genese sılıp yuklemelımıyım ???

Morgenstern
13-11-2008, 22:28
denemekte fayda var bende de olmustu silip yukleyince duzeldi

by_hope
17-11-2008, 02:20
arkadaslar benim sorunum installer deki bir kac uygulamanin guncellemesi yapildiktan sonra duzeldi...
Eger sizde benim gibi installeri cok nadiren kallaniyorsaniz bir kontrol edin bakalim

SUNGUR
17-11-2008, 07:42
Değerli by_hope arkadaşımızın dediği doğru.

Bir buçuk haftadır ben de aynı sorunu yaşıyordum. Biraz önce installer'a girdim ve güncel bir yazılımının olduğunu belirtti. Kabul ettim, yükledim ve şu anda iPhone 2G üzerinden iTunes'a bağlanabiliyorum.

Saygılarımla,

SUNGUR

fantazi
17-11-2008, 13:49
[gl=12.gif] keşke 1 gün önce yazsaydınız şunları itunes u silip baştan kurarken o sırada installer cydia bakıyım dedim installerın güncellemesini gördüm ve yükledim:D:D