PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iphone açılmıyor (beyaz ekran)-help !! [çözüldü]

get_up
20-06-2009, 17:18
iphone 4 aydır kullaniyorum ..
Bugün durup dururken beyaz ekran geldi iphone , reset yaptım home+power yane .. beyaz ışık gitti tel kapandı yalnız tekrar açmaya çalıştım açılmadı .
Bir kaç deneemeden sonra yok DFU ya sok çıkart falan filan nasıl olduğunu ben de anlamadım iphone açıldı , ama simkartı çıkartmıştım . Tekrar simkartımı taktım yine bembeyaz eekrana döndü .. hayda dedim baştan reset attım bu sefer kapandı açılmıyor , yukardakilerini deniyorum şimdi tekrar ama açılırsa bile simkart takınca niye beyaz ekran geldi hala anlamış değilim ??!?!?!

yardım eden olursa sevinirim ..
şimdiden teşekkürler

Misafir.
20-06-2009, 17:21
cihazınız yurt dışından alınma mı?
cihazınızı home + power tuşuyla açın daha sonra dfu moda alıp restore edin

get_up
20-06-2009, 17:26
evet yurtdışından alma ama kayıtlı ve 5 aydır kullaniyorum hiç bir sorunu yoktu ..

telefon az önce yine açıldı .. şimdi simcartı takıp deniyoru tekrar .

Misafir.
20-06-2009, 17:29
restore edin bence

get_up
20-06-2009, 17:33
Restore uzun iş bir de restore dosyam yok 200 mb , internet de yavaş ama sonunda yapcam. birazdan 2.2.1 indirecem.

get_up
20-06-2009, 17:37
Beyaz Ekran Sorunu çözdüm ..

Bu sorunu yaşayanlar okusun bence .. deneye deneye düzeldi ..

Ilk önce home+power aynı anda basılı tutuyoruz ve tel açılana kadar bekliyoruz .. hani 1 dkk falan geçip te açılmıyorsa tekrar baştan deneyin ..
Açıldıktan sonra simkartı (kapalıyken takmayın açılmıyor) takın eğer tekrar beyaz ekran a dönüyorsa yine reset atın yine başta deneyin ..bu arada ben komple yuvayla beraber çıkartiyordum onun bi önemi yok ama en azından ben öyle yaptım ve sorun çözüldü

Misafir.
20-06-2009, 17:37
2.2.1 de yurt dışı cihazlarda sim çekmeme sorunu oluyor