PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Internet sorunu

meqt5
20-06-2009, 03:51
Daha yeni 0 ipod touch aldım fakat şöyle bi sorun var evde wireless var ben aldığım da ilk internete giremedim sonra bir daha denediğimde ki bu sefer kablosuz a daha yakındır girebildim fakat sonraki bütün denemelerim boşa çıktı modemde bi sorun var desem laptop kullanıyorum hiç bi sorunu yok ipod da sorun olcağını sanmıyom daha yeni çünkü sizce ayarlarda mı bir değişiklik yapmalıyım napmalıyım delircem [gl=4.gif]
+üstelik wifi ayarlarındaki tik de çıkıyor üstteki dalga da full mavi gözüküyor .bir şey mi indiriyim bu arada sürümüm 2.2.1 ..

nuTTy
20-06-2009, 04:08
ipodun network ayarlarını sıfırlamayı bir dene bence, belki ilk ayarları el ile yaptıysan bir sorun olmuş olabilir yada cachete yığılma olabilir.

N!t£cn@klQw
20-06-2009, 10:00
bende de aynı sorun var arkadaşım. benimde laptop evden wireless ile bağlanıyor fakat ıphone görmüyor. sebebi adsl ayarları, bazı adsl ayarları telfona yada başka cihaza kendini göstermiyor. internete bağlandığın şirketi ara adsl ayarlarını telefonda düzenlet sorun çözülecektir, cihazın wireless görür.

meqt5
20-06-2009, 12:50
author=cetinvolkan link=topic=7086.msg40776#msg40776 date=1245481210]
bende de aynı sorun var arkadaşım. benimde laptop evden wireless ile bağlanıyor fakat ıphone görmüyor. sebebi adsl ayarları, bazı adsl ayarları telfona yada başka cihaza kendini göstermiyor. internete bağlandığın şirketi ara adsl ayarlarını telefonda düzenlet sorun çözülecektir, cihazın wireless görür.

abi seninki görmüyormuş benimki görüyor ama girmiyor neyse dediğin yöntemi denicem

soko_ykal
23-07-2009, 17:49
aynı sorun bende de var. bağlantıyı görüyor ama internete bağlanmıyor. :(