PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları back up

daniel_x
19-06-2009, 23:56
Forumu aradım,fakat tam olarak sorunuma cevap bulamadım.Şimdi ben iPod Touch 2.2.1 versiyonunu kullanıyorum.3.0 a geçmek için ipoduma sağ tıklayıp back up yaptım.Şimdi ben yeni versiyona geçtim diyelim.Bütün verilerim gidecek.Bu back up ı nasıl yüklicem? Onu bir türlü bulamadım.Yani birkaç kere ipodumu restore edip tekrar tekrar müzikleri yükleme çilesi beni çok geriyor. [gl=8.gif]
Ayrıca ipodumun back up ını alırken içindeki jb ile yüklediğim oyunları da yedeğini aldı.Back up yapınca o oyunlar gelecek mi ki? Gelmemesi lazım.O zaman boşu boşuna yer mi kaplayacak?
Bu sorularımını cevabını alırsam gerçekten çok rahatlayacağım.Teşekkür ediyorum...

placebo
20-06-2009, 00:10
Yeni bir versiyon yüklediğinizde iTunes cihazınızı tanıtmanızı isteyecek. Bu sırada "Set up as a new iPod" seçeneğini seçerseniz önceki backupları yüklemez. "Restore from the backup" seçeneğini seçerseniz yedeklediğiniz bilgiler (telefon defteri, mesajlar vs) iPod'unuza aktarılır. Ama müzikler konusunda emin değilim, bunu bilen arkadaşlar cevaplasın.

3.0'a geçtiğinizde henüz sadece Mac için bir jailbreak geliştirildiğinden dolayı iPod'unuzu jb'siz çalıştıracaksınız. Bu da demek oluyor ki App Store'dan indirdikleriniz haricindeki tüm kırılmış uygulamalar iPod'dan silinecek. Ama jailbreak yaptığınızda tekrar yükleyebileceksiniz.

daniel_x
20-06-2009, 00:14
author=placebo link=topic=7081.msg40701#msg40701 date=1245445848]
Yeni bir versiyon yüklediğinizde iTunes cihazınızı tanıtmanızı isteyecek. Bu sırada "Set up as a new iPod" seçeneğini seçerseniz önceki backupları yüklemez. "Restore from the backup" seçeneğini seçerseniz yedeklediğiniz bilgiler (telefon defteri, mesajlar vs) iPod'unuza aktarılır. Ama müzikler konusunda emin değilim, bunu bilen arkadaşlar cevaplasın.

3.0'a geçtiğinizde henüz sadece Mac için bir jailbreak geliştirildiğinden dolayı iPod'unuzu jb'siz çalıştıracaksınız. Bu da demek oluyor ki App Store'dan indirdikleriniz haricindeki tüm kırılmış uygulamalar iPod'dan silinecek. Ama jailbreak yaptığınızda tekrar yükleyebileceksiniz.

Hemen cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.İşte bana da müzikler lazım.Yani çok zamanımı alıyor. [X(]