PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları torrent sitelerinden indirilen oyunları itouch/iphone a atmak

sentorry
12-06-2009, 15:34
ben torrent üzerinden bir dosya indirdim içinde ipod touch ve iphone için bir sürü oyun var fakat oyunların herbiri klasör şeklinde dolayısı ile itunes'ta application bölümünde görünmüyor sürükleyerek ipodun üstünü bırakmakta işe yaramıyor onlaı nasıl ipoda aktara bilirim ? [gl=4.gif]

Misafir.
12-06-2009, 16:26
indirdiğiniz dosyalardan birini buraya ekler misiniz?eğer indirdiğiniz dosya oyunadı.app şeklindeyse bu klasörü iphoneye winscp ile bağlanarak applications dizininin içine atınız ve izinlerini 755 yapınız

sentorry
03-08-2009, 14:05
evet dosyalar .app uzantılı :):) winscp ile bağlanmayı deneyecektim fakat şöyle bir sorun yaşadım iphone üzerinden olan anlatımda installer ve ya Cydia’dan openSSH programını yükleyin şeklinde bir ifade var ben itouch kullanıyorum ve jailbreak te yapmadım :S

placebo
03-08-2009, 14:08
Jailbreak yapmazsanız App Store haricinde hiçbir yerden uygulama yükleyemezsiniz. Zaten jailbreak yapmadan iPod'un da keyfi sürülmez. Siz en iyisi son firmware olan 3.0'ı yükleyin (Apple'ın 9 küsur dolar istediği sürümü forumun İndirme Merkezi'nden ücretsiz olarak indirebilirsiniz), üstüne bir de jailbreak yapın, ondan sonra dilediğiniz uygulamayı indirin, kullanın.