PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Menü ikonlarının arkasına resim eklemek

sinannn23
10-06-2009, 04:07
Arkadaşlar bir sorunum varda.Ben home tuşuna bastığıma ana menüdeki ikonlarının arkasına resim eklemek istiyorum.Bu mümkünmüdür acaba?Bilen varsa yardımcı olabilirmi. Klasör oluşturup adını xxxx.theme koyuyorum içine de istediğim resmi atıp o resmin adını da wallpaper olarak koyuyorum.Winscp yoluyla themes klasörüne atıyorum.İpodda winterboard adlı programı açıp uyguladğım zaman olmuyor.Başka bir yolu varmı acaba?

by_hope
10-06-2009, 04:42
author=sinannn23 link=topic=6847.msg39383#msg39383 date=1244596023]
Arkadaşlar bir sorunum varda.Ben home tuşuna bastığıma ana menüdeki ikonlarının arkasına resim eklemek istiyorum.Bu mümkünmüdür acaba?Bilen varsa yardımcı olabilirmi. Klasör oluşturup adını xxxx.theme koyuyorum içine de istediğim resmi atıp o resmin adını da wallpaper olarak koyuyorum.Winscp yoluyla themes klasörüne atıyorum.İpodda winterboard adlı programı açıp uyguladğım zaman olmuyor.Başka bir yolu varmı acaba?

hocam boşu boşuna kendini kasmışsın.

Ayarlardan duvar kağınını seç (tuş kilidinin olduğu menüde duvar kağıdını belirlediğimiz şekilde)
Winterboard'du açınca User Wallpaper'i seç istediğin duvar kağıdı hazır.

bu duvar kağıdını kullanarak başka temalarıda seçebilirsin böylece beğendiğin temanın duvar kağıdını sen belirlemiş olursun.

sinannn23
11-06-2009, 23:56
Duvar kağıdını seçtim ama malesef ikonların arkasında çıkmadı.Başka bir yol varmı acabA?

N!t£cn@klQw
12-06-2009, 09:48
tek resim koyucaksan ıconların arkasına yöntem yukarda yazıldığı gibidir. sadece resmi ıtunesdan yükledikden sonra galeriden bulup duvar kağıdı yap ve wınterboarddan user wallkpaper seç.

sinannn23
13-06-2009, 21:14
ama malesef userwallpaper çıkmıyor bende...

godfather03
17-06-2009, 19:52
alttan 10. sırada tabi sen dışardan tema yüklediysen sırası değişir ama olması lazım yoksa kaldırıp tekrar dene istersen