PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları bilgisayar iphone'u görmüyor!! :(

[og]
09-06-2009, 03:27
arkadaslar cokmu konu actım naptım bilmiyorum ama cıldırmak üzereyim itunes dısında hic bir program telefonu görmüyor iphonebrowser, iphone pc suite dahil telefon baglı olmasına ragmen görmüyor ne yapmam lazım birisi sölesin lütfen ya hakkaten kafayı yicem az kaldı :( bu arada telefon jb'li installer ve cydia programları falan herseyi yüklü hersey tam ne eksik anlayamadm :s

placebo
09-06-2009, 10:31
Kablolu bağlanmaya çalışıyorsanız kabloda veya USB girişinde bir problem olabilir mi?

Bir de kablosuz olarak iPhone Tunnel Suite'ten WinSCP ile bağlanmayı deneyin isterseniz.

umut1483
22-01-2010, 01:32
arkadaşlar ltfen yardım edin 32gb 3g itouch var fakat ekran ıtunesa bağlayın dior ve pc görmüor ltfen yardım edin çok acil nasıl eski haline getiricem

Misafir.
22-01-2010, 09:50
author=umut1483 link=topic=6823.msg84394#msg84394 date=1264116764]
arkadaşlar ltfen yardım edin 32gb 3g itouch var fakat ekran ıtunesa bağlayın dior ve pc görmüor ltfen yardım edin çok acil nasıl eski haline getiricem

cihazınız jb'li mi?ne yaptınızda o hale geldi home + power tuşlarına basarak kapatın cihazı ve aynı şekilde açın

semihxD
22-01-2010, 23:32
ben o sorunları çok yaşamıştım.
eğer o bağlantı sırasında ekranda bir yazı geliyorsa, ki büyük ihtimalle bilgisayar ekranında bir yazı göreceksindir, onu bana yazarmısın. onu unuttuğum için bulamıyorum şu an. araştırmıştım ve iki yolu vardı onu gidermenin. birincisi windows'un içinde bir klasörden iphone'un uzantısı olan bir klasörü silmekti. böylece o iphone u yeni bir iphone gibi görerek bir hata oluşturmuyor. ve bir de denetim masası/yönetimsel araçlar/hizmetler bölümündeki apple programının iphone u gördükten sonra aradaki bağı kuramamasından oluşuyor. ben o olayları hallettikten sonra bir sorun kalmamıştı..
ki ondan önceki çözümümde her iphoneu bilgisayara bağlamamdan önce itunes'u uninstall edip tekrar yüklüyodum :D o da bi çözüm oluyo ama çok bunaltıyo =))