PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları I-Phone'a iTunes ile Atılan Resimlere Ulaşma

zaffa
02-11-2008, 23:45
Arkadaşlar merhaba;

Aynı konu başlığını Donanim Haber forumunuda açtım ama şuan için bir çözüme ulaşamadım saolsun bi arkadaşta yardım etti ama olmadı, aynı şekilde sizinde forumunuzun büyük bir bölümünü araştırdım ama aradığım cevabı bulamadım ne yazık ki, sorun şudur ki eski bilgisayarımdaki fotoğraflarımı iTunes ile iphone'uma atmıştım ama şimdi eski bilgisayarım artık mefta olduğu için o attığım fotoğrafları yeni bilgisayarıma aktarmam gerek. Bunun için Panda iPhone Pc Suite programını bilgisayarıma kurdum ve dosyalarda .jpg ve jpg olarak bir aratma yaptım ama sadece ulaşabildiğim fotoğraflar benim iPhone ile çektiğim fotoğraflar, acaba bu önceden yüklediğim fotoğraflara nasıl ulaşabilirim yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. Bu arada telefonda, JailBreak yüklü ve telefon versiyonu 1.1.4.

Sevgiler...

Evolution
03-11-2008, 23:27
Forumda verilen bi program var ismi iFunBox sanırım.Bir de onu deneyin.

medyant
05-02-2009, 16:11
Ben ifonbox ile bütün dosya sistemini gezdim ama bulamadım fotoğrafları. mp3ler ise isimleri değiştirilerek kodlanmış ama ifonbox ile zaten video ve mp3ler kurtarılıyor :D ben tabi yine steve'in kulaklarını çınlattım :D ...

fantazi
05-02-2009, 19:03
tansee iphone copy diye program var burda net yavaş eve gidince upload ederim isteyen olursa müzik ve resimleri ipod/iphone dan sorunsuzca alıyorsun

xewor3g
05-02-2009, 19:06
Tansee iPhone Copy forumda var.

http://www.ikaynak.com/forum/empty-t3197.0.html

fantazi
05-02-2009, 19:07
sağol dalgınlığıma ver