PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları QuickPwn 10. adimda donuyo HILFE!!!!

piriyatel
02-11-2008, 15:44
author=Evolution link=topic=419.msg983#msg983 date=1222940041]

Onuncu Adım

QuickPwn şimdi iPhone'u otomatik olarak Recovery Mod'a alacak.
Recovery Mod'tan sonra QuickPwn neler yapacağınızı söyleyecek.
5 saniye Home tuşunu(yuvarlak tuş) basılı tutun.
Home tuşunu bırakmadan Power tuşuna(güç tuşu) 10 saniye basın.Daha sonra Power tuşuna basmayı bırakın ve iPhone DFU moda girene kadar Home tuşunu basılı tutun.

http://img157.imageshack.us/img157/5103/1000000wmsx7.png

merhabalar

iPhone 3G 2.1 telefonuma QuickPwn ile Jailbreak yapmaya calisiyorum ama her defasinda ayni sorunu yasiyorum acaba nerede hataliyim talimatlari harfiyen yerine getiriyorum 10. adima kadar sorun yok ama 10. adimda hep ekranda itunese baglan ekrani cikiyor itunes de restore etmemi istiyor birkac cesit 2.1 icin QuickPwn yukledim ama hepsi ayni sonucu verdi bunun nedeni pc de net framework 2.0 yuklu olmamasi olabilirmi? birde bende xp sp 3 yüklu buyüzden net framework 2.0 yi yüklüyemiyorum bana bi cozum yolu gosterirmisiniz

[JW]
02-11-2008, 16:03
Tam olarak nerede kalıyorsunuz,yukardaki ekran gelice recovery moduna aldıktan sonra mı hata veriyor? quickpwn programı çıkıyor mu bekliyor mu? Durumu biraz daha açarsanız iyi olur.

Hata .net framework veya quickpwn ile alakalı değildir.

piriyatel
02-11-2008, 20:24
QuickPwn calistiriyorum iphonem itunese bagli iken QuickPwn ilerle diyorum sonra firmware dosyasini o kendiliginden buluyor ve iphone 3g ye okey liyor ilerle diyorum cikan ekranda Add Cydia , Add Installer bunlari isaretliyorum ileri diyorum sonra itunes i kontrol ediyorum iphoneyi gorüp gormüyor mu diyo oke goruyor yine ileri diyorum Recovery Mod'a almasi gereken yerde ileken iphone ekraninda usb kablosu ve itunes simgesi cikiyor QuickPwn de hep Recovery Mod'ta oglece kaliyor ilerleme yok oglece kaliyor. telefonu ben T-mobil den aldim kontratla onunlailgili birseyin olacagini sanmiyorum proglemi cozemedim okadar da dokuman okudum belki 10 - 15 kere restore etmisimdir bu demeler yüzünden manuel dfu moduna manuel gecip oglede denedim yok olmadi gene biyerde hataliyim ama nerede onu bulamiyorum [gl=4.gif]

Evolution
03-11-2008, 23:25
Cihazın ekranında kablo ve iTunes simgeleri çıktığında sizin manul olarak DFU moda almanız lazım cihazı.Orada kaç saniye hangi tuşlara basacağınızı söylüyor.Sırasıyla yaparsanız bi sorun olmaz.