PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Uzun bir aradan sonra yine yardımınıza ihtiyacım var

yserbet
09-02-2014, 00:11
iyi akşamlar öncelikle sorunum ios 6.1.3 yüklü simlock lu cihazıma jb yapmak istiyorum ama yapamıyorum jb aracı teli görmüyor. p0sixspwn ile yapmak istiyorum fakat bilgisayara bağladığım anda "This device appears to be jailbroken already" yazısı çıkıyor. Ne yapmam gerekir ?

yserbet
09-02-2014, 00:12
cihazım iphone 4

asegaseg
09-02-2014, 02:06
İlk başta şuan bilgisayarınızda bulunan itunesi kaldırın. İtunes beraberinde gelen bonjour uygulamasınıda kaldırın. Sonra belgelerim-müziğim altındaki itunes klasörünü silin ve itunes 11.0.5 i kurun. Telefondan ayarlar-genel-sıfırla-tüm içerikleri ve ayarları sil yapın. İtunesi açık kalsın ve Jb yi çalıştırın

SЭ®DAЯ GÜИΛЧ

yserbet
09-02-2014, 20:39
hocam bir de bir sorum olucak sim lock u olan iphone a jb yapılır mı ?

asegaseg
10-02-2014, 17:32
Bunun için kullandığınız version'daki baseband'ı korumanız gerek. Bunu da Sn0wbreeze programı ile yapabilirsiniz. Sn0wbreeze ile Baseband Prevation modda custom firmware hazırlamanız gerek. şunu unutmayın yaptığınız jb den sonra veya daha sonra oluşacak cihazdaki hatalarda itunes ile restore etmeniz gerekebilir bu durumda cihazı aktive edemezsiniz bilginiz olsun ..... birde cihazın modeli ve sürümü hakkında bilgi verirseniz, bir de cihazın simlock u nerden olduğunu ve açtırılma ihtimalini araştırın