PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları iphone 5s çalışmayan uygulamalar

hacoban
03-02-2014, 12:04
arkadaşlar 5s telefonumda bazı uygulamalar daha tıklar tıklamaz atıyordu önceleri uygulamada olduğunu sanıyordum hatanın sonra baktımmki atan uygulamalar başka 5s telefonlarda atmıyor order&chaos ve hareket saati uygulamalarında yaşıyorum bu sorunu cihazımda jb yok fw güncel bir çözüm önerisinde bulunabilecek varmı? telefonu komple silip baştan yükledim faydası olmadı şimdiden yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum

hacoban
05-02-2014, 23:20
Up

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hacoban
01-03-2014, 21:05
Sesimi duyan yokmu

ediko79
02-03-2014, 08:43
arkadaşlar 5s telefonumda bazı uygulamalar daha tıklar tıklamaz atıyordu önceleri uygulamada olduğunu sanıyordum hatanın sonra baktımmki atan uygulamalar başka 5s telefonlarda atmıyor order&chaos ve hareket saati uygulamalarında yaşıyorum bu sorunu cihazımda jb yok fw güncel bir çözüm önerisinde bulunabilecek varmı? telefonu komple silip baştan yükledim faydası olmadı şimdiden yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum

Bendede bazı uygulamalarda bu sorun oluyor. ama benimki jb. li .Bende şu anda ios 7.0.6 ya restore ediyorum bir düzelme olursa yazarım. sizde güncelleme deneyin.

aciidjxi
02-03-2014, 19:37
Dostum cihaz jb li olsa belki bir seyler yapilabilir ama jb li degilse tum ayarlari sifirla olmazsa mecburen restore.. benim de basima ayni durum gelmisti sifirladim olmadi ugrasmadim direk restore ettim sorun kalmadi..

hacoban
04-03-2014, 14:17
Restore sorunu çözdü ama yedekleri geri yuklemeyin tamamen sıfırdan kurun cihazı

EsEsLi26
05-03-2014, 11:08
Cihaz garantiliyse yollayin servise gitsin bu durumda yenisi ile degistiriyorlar cihazi ayni sorunu yasadi arkadasim yolladi servise 30 gun icinde yenisi ile degistirdiler

iPod touch 4'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hacoban
05-03-2014, 12:02
Restore olayı çözmese don çare onu yapacaktım ama daha once bir kere garantiye gitti gelene kadar elim ayağım yok gibi oldu alışmışız işimizi şu aletten yapmaya