PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları normal yükseltme yapmak istiyorum ama itunes 11 hatasından bıktım........

trbyte
28-01-2014, 14:03
arkadaşlar forumda bununla alakalı bir konu var fakat yeniden açma isteğim şu yüzden... diğer arkadaş downgrade yapmak istediği için aldığı hatadan bahsediyo ve anlamadığım bir sürü program kullanmış yine de yapamamış. bende iphone 4s ios 5.1.1 var. ben bunu normal yollardan ios 7.0.4 veya 7.0'a yükseltmek istiyorum. ilk başta 3194 aldım tinyumbrella ile geçtim onu. şimdi durmadan 11 hatasını alıyorum. normal yollardan yüklesem bile olmuyor. dedim ki bilgisayardandır, gittim daha iyi bir bilgisayarda denedim onda da aynı hatayı alıyorum. hiçbir türlü geçemiyorum bu hatayı ve kafayı yedircek bana. telefonum kafayı yemek üzere, ekrana yukardan shower kızlar geliyor ekranı siliyo, kendi kendine çalar, bazen telefonu açtığımda kafayı yiyor. bunu yükseltmem lazım. hatta bugün ios 6.0.1 ve 6.1.3ü bile denedim hiçbir türlü bunu beceremiyorum.... Nolur yardım edin bana... o ifaith sn0wbreeze filan anlamıyorum onları... normal olarak 7.0 veya 7.0.4e yükseltmek istiyorum hazır jb'i varken...