PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Ipad üzerinde telefon, whatsapp, mesajlar uygulamalarının kullanımı mümkün mü?

umutufuk
17-01-2014, 10:58
Merhaba,
Bir iPhone kullanıcısı olarak iPad (3g+wifi) üstünde telefon, whatsapp ve mesajlar uygulamalarının kullanılabilir olup olmadığını merak ediyorum. Sözünü ettiğim uygulamalardan en öncelikli olanı ise mesajlar uygulaması. Şebeke içi kontör bilgisini online işlem merkezi üstünden değil de doğrudan almak istiyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

biorap
19-01-2014, 09:00
Merhaba,
Bir iPhone kullanıcısı olarak iPad (3g+wifi) üstünde telefon, whatsapp ve mesajlar uygulamalarının kullanılabilir olup olmadığını merak ediyorum. Sözünü ettiğim uygulamalardan en öncelikli olanı ise mesajlar uygulaması. Şebeke içi kontör bilgisini online işlem merkezi üstünden değil de doğrudan almak istiyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Bildiğim kadarı ile telefon olarak kullanman imkansız. Keza SMS göndermek de. Ama whatsapp,line vs kullanman mümkün. iTunes ile indirdiğin whatsapp ipa dosyasını, iTools yardımıyla tablete kurabilirsin.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

umutufuk
19-01-2014, 17:29
Bildiğim kadarı ile telefon olarak kullanman imkansız. Keza SMS göndermek de. Ama whatsapp,line vs kullanman mümkün. iTunes ile indirdiğin whatsapp ipa dosyasını, iTools yardımıyla tablete kurabilirsin.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
WhatsApp için ilk kurulumdan sonra bir doğrulama kodu geliyor. O doğrulama kodu da Mesajlar uygulaması olmadığından dolayı iPad'e gelmiyor. Ancak ve ancak hattı bir telefona takıp doğrulamayı oradan yapınca uygulamayı kullanabilir oluyorum. Aynı şey BBM vb. telefon numarasına dayalı uygulamalar için de geçerli. Mesajlar uygulaması oldukça önem taşıyor, bilgilendirme için teşekkürler.