PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iPod Touch 5G Respring Springboard Sonrası sıkıntı

leontech
13-01-2014, 19:15
Merhaba arkadaşlar, Cihazım iPod Touch 5G .. Başarılı bir şekilde Jailbreak işlemimi yapıp cihazımı kullanmaktaydım . Çıktığı günden beri yüklü bir problem yoktu. Bluetooth ile aktarma yapmak için birkaç tweak ve program yükledim. En son yüklememi yaptıktan sonra Restart Springboard'a tıklayıp Resetledim. Daha sonra Apple logosu gelince takılı kaldı Üst tuşa basıp home tusu yapıp reset attım yine Apple logosunda kaldı . Bir önceki iPod Touch 4G cihazımda böyle donma gibi sıkıntılar çıkınca kendi haline bırakıp şarjın bitmesini bekleyip , şarj bitince normal olarak açıyordum tekrar kullanıyordum. Şuan cihaz kendini resetlemekte Apple logoda kaldı şarjının bitmesini bekleyeceğim. Eğer açılmazsa ne yapmalıyım , açılmıyor şuan. Recovery işlemimi ne varmış home tuşa basıp iTunes logosu geldiğinde bağlayıp ipsw yüklenip tekrar açılıyormuş öyle gördüm bir makalede . Şuan ne yapmalıyım .?