PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iTouch Jailbreak yaparken dfu moddan çıkmıyor [Sorun ÇözüLdü]

bahadirakma
31-05-2009, 17:50
SevgiLi ikaynak.com userLarı iPod Touch 2.2.1 2G ye JaiLbreak atarken DFU moduna soktum ve Redsn0w unOfficial pRogRamıyLa JaiLbreak atarken Step 5 te DFU dan çıkarıp tekrar Step 3 ü tekrar edin demişti ama iTouchım ne DFU dan çıkıyor nede pc tanıyor bana aciL yardım ve destek Lazım yaRın saat 4:15'te satıLacak iTouch ....

Sorunum:
Ekranda hiç hareket yok
Home+Power iŞe yaramıyoR...
iTunes tanımıyoR...
Windows usb aygıtı tanıyamadı...
aciL yardım...

Yönetici arkadaşıma çok teşekkür ederim verdiği Link çok iŞe yaradı QuickFreedom tercihimdiR artık :) iKaynak.com a teşekkür ederim... Şu an Restore edioRm ne kadaR teşekküR etsem azdııR... :)

qboy
31-05-2009, 19:42
Öncelikle başlığınızı düzeltirseniz , yardımcı olabilir diğer arkadaşlarda. Bu başlığı görenin ilgileneceğini pek sanmıyorum çünkü forumda konu açarken başlıkta acil,yardım vs. yazmak yasak maalesef. Aynı konuyu iki kez açmanıza da gerek yok,başlığınızı düzeltirseniz yardım edecektir zaten arkadaşlar,diğer konuyu da siliyorum..
Gelelim sorununuza, öncelikle belirtiyim yaşadığınız daha önce bir çok kişinin yaşadığı bir sorun, Buradaki konuyu (http://www.ikaynak.com/forum/ipod-touch-2g-full-jailbreak-resimli-anlatim-t4992.0.html) incelerseniz sorunuzun cevabını bulabilirsiniz..
Aletin tepki vermemesi, itunes in tanımaması ve windosun tanımaması gayet normal zaten, tüm bu göstergeler işlemi doğru yaptığınızın göstergesi..
Alet tepki vermemesine rağmen siz dfu moduna almayı deneyin aleti bir kaç denemeden sonra olucaktır,olmadı başka usb portuna takıp deneyin. Dfu moduna alınca "dırıt" diye bir ses çıkacak ipodu tanıycak bilgisayar. Bundan sonra işleme kaldığınız yerden devam edebilirsiniz..
Not: Alet tepki vermiyorken dfu moduna almak biraz zor olabilir ama deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz

bahadirakma
31-05-2009, 21:24
SevgiLi yönetici çok teşekküR edeRm DFU moduna soktum tekrar :) zamanLamayı tutturamamışım ama çok tutuştum yAni bugün çoook teşekkür ederim :)