PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Gelmeyen Ekran Sorunu

Kralleo
31-05-2009, 11:52
Arkadaslar telefon cebımdeyken caldigi zaman cıkarıorum cebmden ekran gelmior. yapabıldıgım tek sey power tusuyla mesgula atıp arayanı gerı aramak oluor. cozum bılen var mi. muhtemelen ısık sensorlerıyle alakalı bı problem ama bilemicem

Kralleo
02-06-2009, 01:38
cozum??????????

Kralleo
02-06-2009, 17:05
ya arkadaslar en azından yorum yazın kendımı ezık hıssettım kırk yılın bası konu actık cvp yok ole mazlum mazlum duruo.
ınsan bı der banada oluo aynısı. yada alla alla bana hıc olmadı .

placebo
02-06-2009, 17:08
Peki en azından ben üzerime düşen görevi yerine getireyim. Başıma öyle bir şey gelmedi, lakin 1.1.4 yüklüyken, yani uzuuuun zaman önce aramalarla ilgili başka bir problemim vardı. Telefon çaldığında cevap veriyordum, karşı taraf mı benim sesimi alamıyordu, ben mi karşı tarafın sesini alamıyordum bu kısmından tam emin değilim, sonuçta böyle bir sorun vardı. Hatta donanımsal bir problem olabilir diye çok da korkmuştum. Restore yapınca düzelmişti.

Kralleo
02-06-2009, 17:14
sorunun donanımsal olmadıgını bılıorum cunku telefonu yıkamadan oncede oyleydi

N!t£cn@klQw
02-06-2009, 17:38
maalesef ki inşallah garantisi vardır çünkü genelde bu tür sorunlar garantilerden yapılıyor ve çözüm bildiğim kadarı ile sıfır cihaz ile değişim. ama emin değilim

Kralleo
02-06-2009, 18:27
yo ya onla alakası yk bu benım 2. telefon 2sinde de vardi .yukledıgım bırseyle alakalı heralde