PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone 4 aldım ikinci el. iCloud yüzüne buyuk sıkıntı yasıyorum lutfen yardım edin

iethem38
13-10-2013, 21:00
Telefonu yeni aldım ikinci el . Telefonun ilk sahibinin iCloud hesabından girş yapılmış ve iPhone'umu Bul programı etkin . ve kapatmak icin de o kişinin şifresi gerekiyor fakat ulaşamıyorum o kisiye . Telefoneu Restore yapmak icin de iTunes de direk uyarı geliyor , oncelikle iPhone'umu bul programını kapatın diye . Telefonuda iceriden sıfırlamak ıstedim onuda Sınırlama Kodunu bılmedıgım ıcın yapamıyorum 7 kere yanlıs girildi yazıyor. Lutfen yardım edermisiniz Telefon iOs7

bilalekrem
13-10-2013, 21:09
DFU ile denediğinde de hatamı veriyor iTunes ?

iethem38
13-10-2013, 21:11
Hiç DFU ya almadan iTunes da normal haldeyken Restore' e tıklıyorum uyarı geliyor .

Yuhanna
16-10-2013, 00:06
Telefonu yeni aldım ikinci el . Telefonun ilk sahibinin iCloud hesabından girş yapılmış ve iPhone'umu Bul programı etkin . ve kapatmak icin de o kişinin şifresi gerekiyor fakat ulaşamıyorum o kisiye . Telefoneu Restore yapmak icin de iTunes de direk uyarı geliyor , oncelikle iPhone'umu bul programını kapatın diye . Telefonuda iceriden sıfırlamak ıstedim onuda Sınırlama Kodunu bılmedıgım ıcın yapamıyorum 7 kere yanlıs girildi yazıyor. Lutfen yardım edermisiniz Telefon iOs7 Genpanın yaptığı açıklama ektedir. https://www.genpa.com.tr/newsletter1/TSBilgilendirme.pdf İos 7 de "İ. bul" özeliği aktifie cihazı sıfırlayamazsınız. Linkteki açıklamayı okuyup bilgi alabilirsiniz.