PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İCLOUD Sorunu ( Aktivasyon Yapamıyorum ! ) Lütfen Yardım.

cangi2
11-10-2013, 21:01
Arkadaşlar iphone 4s cihazım dün sabah kilitlendi betadaydı , ios 7.0.2 ye güncelledim düzelir diye fakat aynı
ekranda ve itunes ta icloud aktivasyonu istiyor . Şifreyi hatırladım ama 3 kere yanlış girdim diye devre dışı kalmış..
ekstra mail eklememiştim o yüzden maili icloud.com hesabı yapmış icloudu açamadığım için maille de sıfırlamıyorum.
ben kayıt olurken gizli soru da sormamıştı çok zor durumdayım...
Şifreyi biliyorum ama güvenlik nedenleriyle kısıtlandı diyor.
telefonumu kullanamıyorum çok acil yardım lütfen http://www.iphoneyardim.net/public/style_emoticons/default/sad.png

DeDeLi
11-10-2013, 22:32
iOS 7 ile gelen bir durum bu iphone bul özelliğinden kaynaklanıyor deniyor.Bende de sordu.Çözümü var mı bilmiyorum araştırayım bende.Çok gıcık bir durum.

Saygılarımla...

SerSery
19-10-2013, 21:13
Arkadaslar bende de ayni sorun vardi ipad i aktivieren yapamadim sorun u cözebilecek sadece apple apple i aradim ve onlara Email olarak aldiginiz cihazin Imei numarasi ile ayni olan Faturayi yollamaniz gerekiyor ben tam 2 hafta bekledim ama sonunda acildi eger elinizde fatura yoksa Telefon Mefta olmus demektir isterseniz Email adresini size vereyim

purchhase_validation_emeia@apple.com

email yazin durumu izah edin faturayi email ile birlikte yukarida belirtigim adresse yollayin size döneceklerdir e mail yolu ile

maxspeed42
25-04-2014, 13:31
Merhaba, iCloud ekran etkinleştirme ekranında kaldı yada şifre veya mail adresinizi hatırlamıyorsanız şifrenizi sıfırlıyoruz.
Aynı zamanda,

*İOS versiyon düşürme işlemi yapılır.
*Blacklist olan telefonlarınız Blacklist'den çıkartılır.
*Baseband problemi olan telefonlarınız çözülür.
*Simlock açılır.
*Disable-Aktif işlemleri yapılır.

İletişim : 532 452 82 75 Burak