PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iphone 5 beta activasion error

ufukelverdi
06-10-2013, 10:19
bu sabah uyandım baktım iphone umda activasion required yazıyordu acmayı denedim beni wifi yada mobil uzerinden bisey yuklemek icin biyere yonlendiriyo sonra activation error yazıyo developer.apple.com/iphone adresine yonlendiriyo beni ama orda da yardımcı olucak bisey bulamadım internette de arastırdım ama yardımcı olmadı hicbir sey telefon suan kullanılmaz halde bekliyo itunes a baglayıp recovery moda aldıgımda restore edemiyorum itunes this device isn't eligible for the requested build diyor yardim edin lutfen acil yardıma ihtiyacım var

batefly
06-10-2013, 11:19
ayni durum bedede var

NeGReDo
06-10-2013, 11:31
beta sürümlerle vedalaşıp orjinal sürüm ios 7 kurmanın zamanı geldi canlar

DFU moda alıp restore yaparsan sorunun çözülür. Son sürüm itunes ile güncelleme yapmayı unutmayın

ufukelverdi
06-10-2013, 11:44
denedim onu ama ise yaramadı dedigim gibi banathis device isn't eligible for the requested build hatasını verdi

ufukelverdi
06-10-2013, 11:48
arkadaslar sorunu cozdum sonunda sabahtan beri bakmadıgım site izlemedigim video kalmadı eger benim gibi itunes tan guncelleme sorunu yasıyorsanız http://www.iphonehacks.com/2013/09/download-ios-7-0-2.html
bu siteden size uygun olan firmware surumunu secin ben iphone 5,2 ile yaptım suan actım telefonu
ilk olarak indirin size uygun olan surumu ondan sonra itunes a baglayın telefonu dfu modda olmak zorunda degil guncellemeye alt+mouse veya shift+mouse ile tıklayın acılan pencereden indirdiginiz firmware dosyasını secin sonra kurun