PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iphone'u bilgisayara takınca itunes hata veriyo

lordinlife
29-05-2009, 15:02
yaw iki gündür aptal aptal hatalar alıp duruyorum ama bunu çözemedim bi türlü.

iphone'u bilgisayara takınca itunes kendiliğinden açılıp telefonu "sync" yapıyor. sync işlemi bitmeden "itunes could not back up the iphone 'aytek' because the iphone disconnected" hatası veriyor. restore ettim dün sorun düzeldi bugun gene aynı yardımcı olabilecek biri varmı acaba [gl=4.gif]

aytek: iphone dan aldıgım back up ın adı.

placebo
29-05-2009, 15:20
Ne zaman jb yaptığınızı bilmiyorum. Ama jailbreakten sonra yapılması gereken iki şey var:

- Mobile Installation Patch dosyasını değiştirmelisiniz. (Ayrıntılı bilgiye arama yapınca ulaşabilirsiniz.)

- App Store'dan en az 1 ücretsiz uygulama indirmiş olmalısınız.

Bunları yaptıktan sonra tekrar iTunes üzerinden uygulamaları yüklemeyi deneyin. Eğer yine de olmazsa şu yöntemlerden birini deneyin:

http://www.ikaynak.com/forum/iphone-browser-kullanimi-t418.0.html

http://www.ikaynak.com/forum/opensshwinscp-kullanimi-bilgisayardan-ipoda-kablosuz-ba287lanma-t139.0.html

lordinlife
29-05-2009, 16:41
ii de benim uygulama indirme veya yükleme ile ilgili bi sorunum yokki. pc suıte kullanıyorum ve itunes tende free uygulama indirmiştim bunun la alakalı bi sorunum yok. benim sorunla MobileInstallation ne alakası var onu anladım. ben telefonu bilgisayara takınca itunes, iphone ile "sync" işlemi yapmıyor hata veriyor. sonra ituneste bi sorun yok istedigim işi yapıyorum ama ilk taktıgım da bu hatayı veriyoo

Misafir.
29-05-2009, 16:44
itunesi kaldırıp tekrar kurun

lordinlife
29-05-2009, 17:26
yok olmadı! itunesi kaldırdım tekrar kurdum gene olmadı aynı hata alla alla başka fikri olan varmı? bu arada 2G 2.2 custom kullanıyorum

beko93
29-05-2009, 18:01
author=lordinlife link=topic=6645.msg38218#msg38218 date=1243607174]
yok olmadı! itunesi kaldırdım tekrar kurdum gene olmadı aynı hata alla alla başka fikri olan varmı? bu arada 2G 2.2 custom kullanıyorum

iPhone'un yazılımın bozulmasından da kaynaklanıyor. Banada oluyor arada. Tam olarak sağlıklı bir çözümüne ulaşamadım.