PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : i phone 4 açılmıyor elma logosu açılıp kapanıyor

matador724
18-09-2013, 18:45
s.a arkadaşlar elimde i phone 4 var telefon yurt dışı cihazı soforken marmariste arabamda buldum sahibi yurt dışına gitti telefon oyle kaldı içinden o2 hat çıktı neyse arkadaşlar telefon hiç bir şekilde açılmıyor prize koyuorum şarj almıyor ancak usb kablosuyla bağladıgımda elma 7-8 saniyede bir yanıp sonuyor usb kablosunu çıkardıgımda da hemen sonuyor açılmıyor i tunes geri yukle uyarısı veriyor indiriyorum ipsw yi yukluyorum 21 hatası veriyor duzeltiyorum bu sefer 1394 onu duzeltiyorum 1600 1601 hatası yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar ben hayatımda bu kadar ugraşmadım butun forumlara baktım bir turlu çözemedim tecrubeli arkadaş veya fikir verebilecek arkadaş varsa minnettar kalırım şimdiden teşekkurler...

byDoom
22-09-2013, 02:03
üst tuşa basılı tut aynı anda ses kısma tuşuna da tekrar aç açarken aynı şekilde aç itunes işareti geldimi itunesten günceleme varmı ona bak oda olmadı restore yap oda olmadımı yaz degişik şekilde yardımcı olalım

matador724
22-09-2013, 14:12
yeni i tunes indirdim ios 7 indirdi restore et diyor basıyorum yok hep hata 21 hatası ireble dfu moda alıyorum bu seferde 1601 hatası hep i tunes hatası itunes olmadan başka bir şekilde açamazmıyız telefonu