PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları ipad 4 konum servisleri çalışmıyor

mericguner
01-08-2013, 22:30
arkadaşlar merhaba 6 aylık ipadimin konum servislerinin bi anda çalışmadığını farkettim olmayınca bir çok programda çalışmıyor harita digitur play gibi. konum servisleri açık kullanmak istediğim servislerinkide açık ama hiç bir şekilde konm bulamıyor ? bunu sorunu nedir kapatıp açtım hard resetde işe yaramadı ne yapmalıyı ?

mericguner
01-08-2013, 23:11
arkadaşlar bu sorunuma çözüm bulana dilesin benden ne dilerse :) herşeyi denedim sorun ciddi restoreye yol göründü mü

Sent from my iPad using Tapatalk HD

GreenHeart
03-08-2013, 13:15
Ayarları kontrol edin.Gizlilikte kapalıysa çalışmaz.Gizlilikte "konum servislerinin kullanabileceği uygulamalar" diye bir şey olmalı.Oradan bulabilirsiniz.Eğer değilse,en kesin çözüm restore dir.Yedeğini alın,restore edin.Ancak 6.1.3 kullanmıyorsanız,sürümünüz 6.1.2 ya da daha eskiyse ve jailbreak kullanıyorsanız,bence değmez ama siz bilirsiniz.
Olur da çözerseniz sadece bir teşekkür isterim :)

Transformer Prime TF201 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mericguner
03-08-2013, 20:46
tabikide gizlilikte açık hepsi sadece yok yani hiç bir şekilde sol üstte konum işareti çıkmıyor arkadaşlar 6.1.2 jailbrakdeim lütfen bi bilen çıksın bu forumda her istediğimi buldum şimdiye kadar ;)

bktr
04-08-2013, 02:58
tabikide gizlilikte açık hepsi sadece yok yani hiç bir şekilde sol üstte konum işareti çıkmıyor arkadaşlar 6.1.2 jailbrakdeim lütfen bi bilen çıksın bu forumda her istediğimi buldum şimdiye kadar ;)

Aynı problemi bende yaşıyorum.. Digiturkplay maalesef çalışmıyor. Hiç bir şekilde konumum bulunmuyor. Cihazım ipad 3 6.12 jailbrekli son 3 gündür bu problem var

mericguner
04-08-2013, 11:33
Aynı problemi bende yaşıyorum.. Digiturkplay maalesef çalışmıyor. Hiç bir şekilde konumum bulunmuyor. Cihazım ipad 3 6.12 jailbrekli son 3 gündür bu problem var

bu çözüm aynı şekilde bende de 3 gündür kendiliğinden ortaya çıktı ben araştırdım ama internette sorunu çözemedim ne yapmayı düşünüyorsun ?

Alis2004
04-08-2013, 12:03
Semi restore yapabilirsiniz

mericguner
20-09-2013, 09:58

dostum problemi çözebildin mi bende düzelmişti tekrar aynı sorun oldu