PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Lütfen yardım edin acil!!

Kral Saw
31-07-2013, 10:16
merhaba arkadaşlar
iphone 4 sim kilit 6.1 versiyona güncellendi aktivasyon ekranını aşamadığım için redsn0w ile tethered jb yaptım.
ancak evasi0n üzerine yapmayı denedim fakat hata verdi cihazın zaten jb li gibi bişey yazdı .
cydia açılmıyor just boot yapıyorum elmada kalıyor lütfen yardımcı olun
Ne yapmalıyım ?
[gl=8.gif][gl=8.gif] bide bu işlemlerden sonra unlock nasıl yapabilirim?

tanker2345
03-08-2013, 12:38
Bence iPhone yi daha fazla kurcalama cydia ile bende cydia kullandım bilmeden bir şey indirdim ve iPhonem gitti haberin olsun bu işi yapması için usta birilerine götür mesela istanbulda oturuyosan kadiköyde bu işi yapan üstatlar var ama ücreti biraz fazla olabilir ama bu ücret sayesinde iPhone nen hem sim lock gidecek hemde bundan sonra rahat rahat güncelleyeceksin simfree yapıcaklar dedim gibi telefonu fazla kurcalamanı önermem [&:]

Kral Saw
03-08-2013, 18:11
peki restore etsem o2 aktivasyon kartı elime geçti sonrada evasi0n yapsam?
bide simfree işlemi bildiğimiz bi program değil demi yurt dışından ücretle aktif oluyor.

plone123
03-08-2013, 20:06
şuanda 6.1.2 ye tekrar restore edemessin çünkü 6.1.3 mevcut. Fakat 6.1.3 de sim unlock yapılamıyor eğer restore edersen aldığın ülkeye ve operatöre bağlı olarak açtırma fiyatı değişiyor ömür boyu açılıyor ve isteediğin kadar güncelleme yapabiliyorsun buna factory unlock deniyor internette biraz araştırırsan yapan yerleri bulup kapsamlı bilgi alabilirsin :D

Kral Saw
06-08-2013, 19:44
shift+ yaparak seçsem yada redsnow ile yapsam

plone123
06-08-2013, 21:22
maalesef tek çareniz factory unlock

CASUA
07-08-2013, 22:53
Baseband sürümün nedir?

birde şu konu başlığınızı düzenleyin ..

http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

DeviLJoN
11-08-2013, 14:20
peki restore etsem o2 aktivasyon kartı elime geçti sonrada evasi0n yapsam?
bide simfree işlemi bildiğimiz bi program değil demi yurt dışından ücretle aktif oluyor.

o2 hangi ülke, ülkeyi belirtirsen sana bu konuda yardımcı oluruz. o2 ücretle de açıyor, ücretsiz de açıyor. Ülkeye göre kurallar farklı.