PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Hafızam dolu görünüyor

alkadraz
26-07-2013, 09:22
S.A
jailbreak lı iphone 5 in olmadığı halde hafızası dolu görünüyor bir türlü sorunu çözemedim.
Yüklü programlardan siliyorum boşalsın diye sildiğim alan hemen yine kendiliğinden doluyor.

hiksos
27-07-2013, 21:59
Jb varsa eğer cydiadan battery doctor u yükleyin bigboss reposunda mevcut fakat ismi çince yazılı parantez icinde verdigim isim yazılı oradan cleaner ka temizlik yapmayı deneyin olmazsa ilex rat ile restore edin

iPhone4⃣s 1⃣6⃣gb iOS7⃣ beta3⃣ loading beta4⃣...

alkadraz
31-07-2013, 18:30
hiksos dediğini denedim lakin sadece 144 mb yer açıldı işe yaramadı.

Alis2004
01-08-2013, 12:02
Pc phone clean indir temizlesin cihazi

ErejgikaL
01-08-2013, 13:03
S.A
jailbreak lı iphone 5 in olmadığı halde hafızası dolu görünüyor bir türlü sorunu çözemedim.
Yüklü programlardan siliyorum boşalsın diye sildiğim alan hemen yine kendiliğinden doluyor.

Sorunun düzeldi i şuan bilmiyorum ama şöyle bi program vardı. Facebook dan kişilerin resimlerini çekip rehbere koyuyodu tek tuş ile. O programı kullanırken ben telefonda birşey çalışmıyorken bile şişiyodu telefon dolu dösteriyordu. Hatta reset bile attığı oluyordu bazen de. Programı silip rehberi resimsiz hale getirdim ve düzeldi. O günden sonra da asla kurmadım o programı..

Seninki de bu tarz bişeydir. Programı değil sadece, yaptığı şeyi de düzelt, düzelecektir sıkıntın ;)