PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurtdışı İPHONE 5 İMEİ

fateah
25-07-2013, 14:42
amerikadan iphone 5 aldım fakat pasaporta kaydettirme durumum yok başka bir çözümü yokmu bikaç video izledim imei kopyalama ile ilgili falan ama pek mantıklı gelmedi ne yapmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim..Teşekkürler

nadir3391
25-07-2013, 17:51
kardeş deli misin? geçen hafta benim teli de kopyalamışlar hem yasak her iki telefonda kapanıyor, hem de çok büyük kul hakkı. aklından bile geçirme.

QuestionMark
25-07-2013, 18:50
Apple ürünlerinin çok eski cihazları hariç henüz imei klonlama benzeri bir işlem gerçekleştirilememiştir. Yarın ne olur bilinmez tabi fakat böyle bir işlemi gerçekleştirmeniz bu gün itibari ile mümkün değildir, tek yapabileceğiniz pasaport kaydı ile cihazınızı kullanıma açtırmak.

CASUA
25-07-2013, 19:44
Aynen İphone 2G'lerde fake imei verebiliyorduk ama şuan yok..

nadir3391
25-07-2013, 20:59
Apple ürünlerinin çok eski cihazları hariç henüz imei klonlama benzeri bir işlem gerçekleştirilememiştir. Yarın ne olur bilinmez tabi fakat böyle bir işlemi gerçekleştirmeniz bu gün itibari ile mümkün değildir, tek yapabileceğiniz pasaport kaydı ile cihazınızı kullanıma açtırmak.
benim 3gs i klonladılar mümkün değil diyorsunuz ama..

CASUA
25-07-2013, 21:22
İphone 3GS yeni bir cihazmı ? 8 Haziran 2009 çıkış tarihli bir cihaz...
iphone 4S veya İphone 5'de klonlayan varsa yazsın bizde öğrenelim nasıl yapıldığını ..

nadir3391
25-07-2013, 22:38
çok eski dediğin 3 sene bilemedin 4 senelik cihaz iphone 2g değil ki..

QuestionMark
26-07-2013, 01:50
Net tarihi verdiği için @CASUA hocamıza teşekkür ediyorum, her geçen gün yeni yeni cihazlar ile karşılaştığımız bir teknoloji çağında 4 seneye eski değil yeni demenizi hayretle karşılıyorum. Tabi fikrinize saygı duyuyorum zaman kavramı da görecelidir. Sonuç olarak arkadaşımızın sorusu iPhone 5 cihaz üzerine sorulmuş, ve iPhone 5' e göre eski bir cihazdan bahsediyorsunuz arkadaşımızın kafasını karıştırıp zamanını gereksiz yere kaybetmesine neden olmak istemeyiz.

nadir3391
26-07-2013, 03:38
eski veya yeni bir şekilde imei klonlanıyor. bugün 3gs i kopyalayan yarın i5 i kopyalar. Zaman kaybıyla ne alakası var. bu işlere kalkışmamak lazım.

fateah
26-07-2013, 08:08
doğubanktaki olayı duydum pasaport bulup yapıyolarmış ama çoğu kişi şikayetçi 2 3ay sonra tekrar kapanıyomuş devamlılığı yokmuş.anladığım kadarıyla pasaport bulmaktan başka çarem yok yorumlarınız için teşekkürler

CASUA
26-07-2013, 12:04
doğubanktaki olayı duydum pasaport bulup yapıyolarmış ama çoğu kişi şikayetçi 2 3ay sonra tekrar kapanıyomuş devamlılığı yokmuş.anladığım kadarıyla pasaport bulmaktan başka çarem yok yorumlarınız için teşekkürler

Aynen iphone 5 ve iphone 4S aldım Doğubank tan ikiside kapandı,yemin ettim bir daha yurtdışı cihaz almam 500tl fazla veririm yurtiçi cihaz alırım bu saatten sonra yurtdışı cihaz satış işi bitti Türkiye'de burada yaşıyorsan artık bir nevi mecbursun garantili cihaz almaya,yeterki şu elimdeki cihazları halledeyim bir daha yurt dışı cihaza tövbeliyim :(

QuestionMark
26-07-2013, 17:44
eski veya yeni bir şekilde imei klonlanıyor. bugün 3gs i kopyalayan yarın i5 i kopyalar. Zaman kaybıyla ne alakası var. bu işlere kalkışmamak lazım.

Canım kardeşim aynı dili mi konuşmuyoruz, yoksa huzur mu bozmak niyetindeyiz?

Şimdi daha anlaşılır oldu mu? Teknolojinin ne kadar geliştiğinin ve yazılım çılgınlığının ne durumda olduğunun en az senin kadar farkındayız. Arkadaşa söylemek istediğimiz: Bu gün iPhone 5 cihaza IMEI atabilen yok o eskidendi, sen bu işleri bekleme ve pasaporta kaydettir.

iPhone 3GS'i çok seviyor olabilirsin, saygı duyarız ve biz de severiz kendisini, ama 3GS sanki piyasaya bu gün sürülmüş gibi anlatmanın mantığı nedir? Tamam canın sağ olsun Apple'ın en yeni ürünü iPhone 3GS.

leadertay
01-08-2013, 09:35

3gs i nerede kopyalattın ? yapan adam büyük iş başarmış. değiştirmiş bordu vermiş sana sende bi güzel yemişsin gözüküyor.

byDoom
22-09-2013, 01:52
Çok kolay arkadaşlar Samsung iphone Ciaz larına imei atması çok kolay Bana Ulaşın

byDoom
22-09-2013, 01:54
Bana Ulaşın Yardımcı Olurum Çok kolay arkadaşım Samsung İphone bu Ciazların hepsine İmei Atılıyor Bana ulaşın

nadir3391
22-09-2013, 15:55
3gs i nerede kopyalattın ? yapan adam büyük iş başarmış. değiştirmiş bordu vermiş sana sende bi güzel yemişsin gözüküyor.
arkadaşım senin kafan iyi mi? ne bordu? orijinal iphone 3gs. sizin dünyadan haberiniz yok galiba adamlar iphone 5 klonluyacaklar nerdeyse?

Morgenstern
22-09-2013, 22:01
Şimdi tartışmaya nokta koyalım nadir arkadaş demişki iphone 3gs kopyalanıyor ama nasıl? telefonun kendi imeisini çalıp başka telefona atıyorlar kopyalama dedigi bu yani olay iphone 3gs in imei degistirilmesi degil bu kadar basit şeylere takılmayin iphone 2g haric 3g, 3gs, 4, 4s, 5, 5s bu tellere hicbir sekilde imei kopyalanmıyor tabi logic boardı degistirmediginiz vakit oda telefonun kendi fiyatı amma velakin biri sizin imeinizi calıyor bu konuda bilmeyen arkadaşlar dikkatli olsun özellikle samsung firması bu konuda çok laçka s3 s4 alıyorsun pasaporta gerek yok programla imei degistirebiliyor adamlar.

nadir3391
23-09-2013, 18:06
Şimdi tartışmaya nokta koyalım nadir arkadaş demişki iphone 3gs kopyalanıyor ama nasıl? telefonun kendi imeisini çalıp başka telefona atıyorlar kopyalama dedigi bu yani olay iphone 3gs in imei degistirilmesi degil bu kadar basit şeylere takılmayin iphone 2g haric 3g, 3gs, 4, 4s, 5, 5s bu tellere hicbir sekilde imei kopyalanmıyor tabi logic boardı degistirmediginiz vakit oda telefonun kendi fiyatı amma velakin biri sizin imeinizi calıyor bu konuda bilmeyen arkadaşlar dikkatli olsun özellikle samsung firması bu konuda çok laçka s3 s4 alıyorsun pasaporta gerek yok programla imei degistirebiliyor adamlar.
bende bunu diyorum 3gs in imeisini başka telefona kopyaladılar, 3gs e imei kopyalanmadı..iphone a imei kopyalanmayabilir ama iphone un imeisi başka telefonlara kopyalanıyor..nette bunun örnekleri dolu..

dodoart
26-09-2013, 08:27
Arkadaslar;

3G'yi kopyalayan arkadasi tebrik ediyoruz...

iyi is cikarmis, ancak su anki konu iPhone 5...

Ayni kisi iPhone 5'i de klonliyorsa,
Kendisine muracaat edin hemen...

Tartisma yada fikir yarisina gerek yok..

Somut seylerden bahsedip, cozum arayalim...

Eger bir cozumunuz varsa,
Forumda paylasin lutfen...

Duyumlar uzerinden gitmek zaman kaybi..

iPhone 5 uzerinde bu tarz bir cozum bulan varsa, paylassin...

Yorum yapmak yerine, bilgi paylasin lutfen....

Sent from my  iPhone 5 using Tapatalk...

deeepo
18-06-2015, 02:37
EVET ARTIK İPHONE CİHAZLARA VE TABLETLERE 6 VE 6 PLUS HARİÇ İMEİ ATILIR VE İCLOUD KALDIRILIR .
TÜRKİYEDE BU İŞLEMİ YAPAN TEK FİRMAYIZ AYRICA ANAKARTLARINIZIN TAMİRİ İTİNAYLA ELDEĞMEDEN BİLGİSAYAR KONTROLLÜ DİJİTAL MAKİNALARLA YAPILMAKTADIR deeepo@mail.com yada Facebooktan Depo Elektronikten Ulaşabilirsiniz.

deeepo
18-06-2015, 02:38
EVET ARTIK İPHONE CİHAZLARA VE TABLETLERE 6 VE 6 PLUS HARİÇ İMEİ ATILIR VE İCLOUD KALDIRILIR .
TÜRKİYEDE BU İŞLEMİ YAPAN TEK FİRMAYIZ AYRICA ANAKARTLARINIZIN TAMİRİ İTİNAYLA ELDEĞMEDEN BİLGİSAYAR KONTROLLÜ DİJİTAL MAKİNALARLA YAPILMAKTADIR deeepo@mail.com yada Facebooktan Depo Elektronikten Ulaşabilirsiniz.