PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iOS 7 HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİMİZ

plone123
12-06-2013, 11:01
Merhaba arkadaşlar bende iphone 5 16 gb telefonuma ios 7 udidsiz olarak kurdum.İlk izlenimlerimi sizlerle paylasmak istedim fakat bu cok iyi bildigimden degil sadece paylasmak istedim.
Tabii ki beta surum olduğundan kasmalar mevcut iphone 5 de bile bu tür kasmalar sizdede mevcutmu acaba çunku ben 6.1.4 den jb olmadan uygulamalar yuklu iken yukselttim ve uygulamalar aynen kaldi yuklu bir sekilde ama ios 7 temasi bakimindan ozellikle switch ler kilit ekrani cok guzel olmus.
Fakat kontrol merkezinide unutmamak gerekir. Super olmus fakat 3g ve edge de ilerki betalarda eklenir umarim.

Lutfen sizlerde izlenimlerinizi paylasin. :)

Hypnosee
12-06-2013, 11:35
Öncelikle Kilit ekranı güzel olmuş bu kadar karmaşanın arasında beğenebildiğim bir kaç şeyden biri ama fotoğraflar uygulaması tam bir rezalet... iPhoto'ya benzetme çabaları fotoğraflar uygulamasını karmaşıklaştırmış ve hiç bir şekilde ayar yapıp kaldıramıyorsunuz ikon resimleri üzerindede bence daha fazla özen gösterilebilirdi tamam cıvıl cıvıl rengarek ama Apple'ın sade ve malzeme kalitesini tamamen ortadan kaldırmış bir tasarım Reminders uygulamasındaki deri bile gerçekçi dururken şimdi çakma bir windows telefon kullanıyormuş gibi hissediyorum güzel özellikler var ama appledan tasarım konusunda daha fazlasını beklerdim

Edit:
Bu arada tl simgesinin eklenmesi iyi olmuş telefonda kullanmak sıkıntıydı

plone123
12-06-2013, 11:45
tl simgesinin eklendiğini bilmiyordum fakat bu detayı unutmamaları artık türkiyeyi göz ardı etmediklerinin işareti olabilir. İNŞALLAH apple store mağazasıda açılır.

Hypnosee
12-06-2013, 12:01
tl simgesinin eklendiğini bilmiyordum fakat bu detayı unutmamaları artık türkiyeyi göz ardı etmediklerinin işareti olabilir. İNŞALLAH apple store mağazasıda açılır.

Bu yaz resmi olarak açılıyor zaten.

ChuckBartowsKi
12-06-2013, 12:24
Açıkcası biraz modernleşmiş ve kendi çizgilerinin dışına çıkmış bu iOS 7 ... Ben beğendim fakat acil şekilde düzeltilmesi gereken 3-4 yeri var. Apple biraz kaliteli elit gözükmesi lazım çok açık renkler var göz yoran...

ErejgikaL
13-06-2013, 00:22
Açıkcası biraz modernleşmiş ve kendi çizgilerinin dışına çıkmış bu iOS 7 ... Ben beğendim fakat acil şekilde düzeltilmesi gereken 3-4 yeri var. Apple biraz kaliteli elit gözükmesi lazım çok açık renkler var göz yoran...

Apple onu da düşünmüş zaten.. Ayarlar- Erişim de gerekli ayarları mevcut ;)

Berkayds
14-06-2013, 10:04
Apple onu da düşünmüş zaten.. Ayarlar- Erişim de gerekli ayarları mevcut ;) bahsettiğiniz ayar erişilebilirlik ayarlarındaki renkleri tersine cevir mi acaba

plone123
14-06-2013, 17:16
sanırım ve arkaplan parlaklığı arttırma gibi ayarlarda mevcut yazı iyilileştirme vb.

SuLh
14-06-2013, 18:32
Yükledim sabahtan beri kullanıyorum telefonu beta1 in eksiklikleri bildirim merkezinde Hava Durumu yok birde yazıların düzeni biraz bozuk koydukları kutucuklara sığmamış falan bunları düzeltirler zaten birde malum bazı uygulamalar ios7 ye göre yapılmadığı için henüz çalışmıyor (Clash of Clans)

fehmicam
16-06-2013, 08:02
kutucuklara sığmama sorunu benim başıma da geldi bunun için ayarlar-genel-metin puntosu yolunu takip ederek metin boyutunu ayarlayabilirsin

NeGReDo
17-06-2013, 22:18
Oncelikle rahatsiz oldugum bi kac nokta su sekilde. Safaride bir sayfa adresi girecegimiz klavyede . Yok. Www.xxxx.com yazarken zorluk cikarmiyor degil bir sanatci altinda bir kac album var ise tumunu karistir yapamiuosunuz illa sadece bir albumu shuffle modda caliyor. Simgeler cok cocuksu geldi bana agir oturakli adam telefonu tdurumu amamen kaybetmis diyebirim. Artik bir eglence telefonu modunda. Ancak bence en onemli sorun 3g baglanti ile birsey indirirken bir iki islem yapiyorsaniz cok isiniyor. Ayrica oglene kadar nete surekli bagli telim 6.1.2 de sarj %92 gosterirken bugun ios 7 de % 86 daydi, batarya sorunu mevcut malesef ama betadir gecer der gecerim:) simdilik ios 7 yle devam edicem

NeGReDo
18-06-2013, 23:08
Spotlight aramasi da yok

idmanli
19-06-2013, 01:33
Spotlight aramasi da yok

En üste ki uygulamanın üzerinden tut, aşağı Çek. Arama mevcut. Ekranın en üstünden değil, en üste bulunan uygulamadan aşağı

CnR!

SuLh
19-06-2013, 04:18
kutucuklara sığmama sorunu benim başıma da geldi bunun için ayarlar-genel-metin puntosu yolunu takip ederek metin boyutunu ayarlayabilirsin

öyle yaptığım zamanda malesef twitterdaki güncelleme saatlerini dakikalarını 2 d... şeklinde gösteriyor

fk555897
23-06-2013, 10:22
Ben bildirim ekranını ve kilit ekranını çok beğendim. Ayrıca hareketli duvar kağıdı da çok güzel olmuş.

neco1905
23-06-2013, 16:42
bende çok begendim iconları falan arkadaslarım begenmedi ama benim çok hosuma gitti hersey düzeltilsin tam olucak
en sevdiğimde su lanet spotlight ekranından sonunda kurtulmus olmamız :D
bide saatim 3 saat geri düzeltemiyorum. "saat"e girince dogru ama status barda ve kilit ekranında 3 saat geri

plone123
24-06-2013, 14:29
henüz beta 1 olduğundan dolayı bu tarz hatalar olması normal beta 2 de büyük çoğunluğunu düzeltirler gibime geliyor