PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Iphone dan facebooka yazmak

sinannn23
25-05-2013, 14:29
Arkadaşlar merhaba. Ben iphone dan bildirimler sekmesinde facebooka durum yazıları yazıyorum. Ancak yazdıklarımı hani facebook taki gibi bazı kişilerin görmesini istemiyorum. Ios yazılarımı facebookta birisinden saklamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba ? Teşekkürler şimdiden.

http://img163.imageshack.us/img163/5751/img0239w.png (http://imageshack.us/photo/my-images/163/img0239w.png/)

aresblade
25-05-2013, 17:03
bu hava durumu bende neden çalışmıyor arkadaş yaa!

o kişi ya da kişileri kısıtlılar listesine al facebook'dan. sonra da bildirim merkezinden yazarken kimlerin görebileceğini seç. yeterli olur bence.

thepathty
25-05-2013, 19:51
Arkadaşlar merhaba. Ben iphone dan bildirimler sekmesinde facebooka durum yazıları yazıyorum. Ancak yazdıklarımı hani facebook taki gibi bazı kişilerin görmesini istemiyorum. Ios yazılarımı facebookta birisinden saklamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba ? Teşekkürler şimdiden.
Facebook'taki gibi özel olarak gizlilik seçimi maalesef yapamıyoruz.

bu hava durumu bende neden çalışmıyor arkadaş yaa!

iOS 6.1'de Hava Durumu çalışmıyor.

aresblade
26-05-2013, 02:25
iOS 6.1'de Hava Durumu çalışmıyor.

ama onun gönderdiği ekran resminde var :(

sinannn23
26-05-2013, 02:45

benim ki 6.1.3

thepathty
26-05-2013, 02:55

"Bildirim Merkezi" ekranında çalışıyor hava durumu. Benim bahsettiğim program olarak çalışmıyor.
Bildirim Merkezi'nde çalışmıyorsa "Ayarlar > Bildirimler > Hava Durumu (Açık)" olmalıdır. Kontrol ediniz.

aresblade
26-05-2013, 13:48
"Bildirim Merkezi" ekranında çalışıyor hava durumu. Benim bahsettiğim program olarak çalışmıyor.
Bildirim Merkezi'nde çalışmıyorsa "Ayarlar > Bildirimler > Hava Durumu (Açık)" olmalıdır. Kontrol ediniz.

orayı da kontrol ettim, yerimi bulamıyor. fakat diğer hava durumu uygulamalarındada böyle bir sorun yok. onlar yerimi tespit ediyor da yahoo edemiyor :(