PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akıllı durma özelliği tweak istek.

speed life
22-05-2013, 09:49
Galaxy s4 te var olan Akıllı durma özelliği yani video izlerken başka tarafa bakınca video duruyor tekrar ekrana bakınca devam ediyor bu özelliği iosa kazandırabilecek bi tweak varmıdır ?

Ogzhnozcn
22-05-2013, 11:43
O olay sensörlerle alakalı bir durum maalesef mümkün gözükmüyor

NeGReDo
23-05-2013, 21:58
Samsung s4 cok dikkat ceken bir cihaz. İphone un karizmasi var sadece artik, samsung cigir acti yine

DeviLJoN
24-05-2013, 04:28
Telefonun içinde 3 adet sensor var. Bırakında bunlar olsun.

leadertay
24-05-2013, 20:50
S4 çıkacak olan 5s in rakibi 5 in değil bekleyip görücez hep beraber bakalım hangisi daha iyi hangisi çığır açıyor

pentacik
25-05-2013, 22:16
S4 çıkacak olan 5s in rakibi 5 in değil bekleyip görücez hep beraber bakalım hangisi daha iyi hangisi çığır açıyor

5s de tas catlasa islemci kamera iyilestirmeleri yapilir. son olarak bide ios7 Daha fazlasini bekleme :)

leadertay
25-05-2013, 22:26
5s de tas catlasa islemci kamera iyilestirmeleri yapilir. son olarak bide ios7 Daha fazlasini bekleme :)
Ben çok daha fazlasını bekliyorum s4 ün üstüne

NeGReDo
26-05-2013, 00:56
İphone 5 samsung s3 ustune ne koydu ki i5s ya da 6 s4 u gecsin? Donanim olarak samsung cok onde, bir de kaliteli malzeme kullansalar , kasalari cok dandik ;)

santana1907
28-05-2013, 09:24
donanim olarak öndemi exinos işlemciler patlak durumda ısınma şikayetleri ve buna baglı cihaz kapanmaları heryerde şikayet konusu samsung vosvagene porche motoru koymuşsun gibi hem yazılım olarak bunu kaldırmıyor hemde donanım olarak istenen seviyede degil kullanana sorun donma sorunlarını daha bişey yüklemeden cihazlar donuyor ehehe samsung apple karşısında ancak böle konuşturur işlemcim söyle yok kameram böyle ama sonuc :) kullanana sor kardeşim bak bakalım 5 in resimiyle onun resmi nasıl bak bakalım yük binince cihazlar patlıomu .....

FellaSkunk
28-05-2013, 19:44
Android genel bir platform ve lg ye de samsunga da htcye de yüklü. İosun ve iphoneun gücü buradan geliyor. Her cihaza özgün yazılım yapıyorlar. 4 e 4s veya 5 yazılımı yükleyemezsiniz. Samsung 15 çekirdek cihaz da çıkarsa, iphone hala 2 çekirdekle aynı performansı yakalayabiliyor hatta bazı noktalarda performans olarak samsungu geçiyor. Olay özetle bu.

Samsung değişik işler yapmaya başladı, başarılı sensörler vs, bir de kendi yazılımını yapabilse, iphonelara takla attırır diye düşünüyorum.

NeGReDo
28-05-2013, 22:04
donanim olarak öndemi exinos işlemciler patlak durumda ısınma şikayetleri ve buna baglı cihaz kapanmaları heryerde şikayet konusu samsung vosvagene porche motoru koymuşsun gibi hem yazılım olarak bunu kaldırmıyor hemde donanım olarak istenen seviyede degil kullanana sorun donma sorunlarını daha bişey yüklemeden cihazlar donuyor ehehe samsung apple karşısında ancak böle konuşturur işlemcim söyle yok kameram böyle ama sonuc :) kullanana sor kardeşim bak bakalım 5 in resimiyle onun resmi nasıl bak bakalım yük binince cihazlar patlıomu .....

Ben iphone 2g den beri kullaniyorum dostum, iyi bir oyun ac ve dene iphone isiniyor mu ya da 3g ile harita ac isinma var mi var. her cihaz isinir. Ben 15-20 gun s3 kullandim iphone 4s satip, aliskanlik farkli bisey isinamadim androide sattim zararina iphone 5 aldim, ha iphone 5 cok mu iyi, kasasi cabuk ciziliyo die kilif takiosun dunyanin en ince akilli teli die alip yine kalin bi telefon kullaniyorum. Yillardir her iphone daha uzun pil omru diyor, illa her gun sarja takiyorum ki bazen gunu cikarmiyor, yillardir ayni arayuz, ayni ikonlar. Yani kisacasi iphone cok iyi bir telefon degil, ama tarzi var iste. Jb yapip bluetoothla dosya gonderebiliyoruz diye seviniyoruz, butun markalar nfc ile yuzlerce megabayti bizim bi sarki alacagimiz surede yolluyorlar. Ama iste aliskanlik kotu bisey. Ayrica androide kasiyo donuyo diyorsun ama benim jb sonrasi tweakler sayesinde telefonum res atio safe moda a gecio kasio vb, neden androide default olarak ozellikleri biz tweak ile kuruyoruz. Ne farki kaldi?

santana1907
31-05-2013, 09:27
andoridin yapamadıgını iphone la yaparım diyecem sen hadi be diyeceksin ben agları siniflerim diyecem sen oha diyeceksin ben sana diyecem ki androidler özürlü kapanma yapıo işlemcileri patlak ara telpaya sor kac tane cihaz swap yapıyorlar diyecem sen nerden biliyorsun diyeceksin ben sana siri ile herşeyi konuşarak yapıyorum diyecem sen sirinin türkcesi daha cıkmadı diyeceksin bende jailbrekle herşey mümkün diyecem sende jailbreak olmadan iphone hic diyeceksin bense aslında diyecem ki sana özgürlük diye kakalanan android patlak bir sistem de bütün 5 tane üreticinin ( sony ericsson lg htc samsung vb) elinde başka bir bok yok ondan bunu kullanmak zorundalar ve övmek zorundalar diyecem ben sana uygulama diyecem sen hala hafızanın bilmem kacta kacı uygulamaya ayırdık yok root yaptık taşıdık olmadı patladık ben sana bedava uygulama da yapamıyacagımız yok diyecem sen blackmarketimiz var bol bol virus yiyoruz bide antivirus kurduk mu makinalarımız ucuyor diyecen :) ben diyecem de sen nediyecen bilmiyorum oysa benim diyecek cok şeyim var

rehmen
01-06-2013, 10:42

Iphone 6 da ciksa boyle ozellikler eklemez samsung her yeni cihazinda sasirtmayi basariyor