PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iphone 4 aldım

BILDIRCAN
11-05-2013, 18:52
arkadaşlar daha yeni iphone 4 aldım ama çok acemi kaldım mesela ben şimdi açık kalan uygulamalara nasıl bakacağım arkadaşımdada vardı alttan çekiyordu bişey çıkıyordu ordan kapatıyordu açıkları birde benim sürümüm 6.1.3(10B329) muş bu güncel sürümmüdür teşekkürler.benim ios hakkında temel bilgiler alabileceğim bir makale varsa verirseniz mutlu olurum her sorunum için konu açmak iistemiyorum teşekükrler.

DeDeLi
11-05-2013, 19:15
Anasayfada ust tarafta tuyo merkezi adibda bolumumuz var orayi okursaniz yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. Telefonunuzdaki home tusuna iki defa seri bir sekilde basarsaniz arka planda acik olan uygulamalari gorebilirsiniz.bunlari kapatmak icin ise o ekranda uygulamanin uzerine basili tutun x isareti cikacaktir tek tek kapatabilrsiniz. 6.1.3 en guncel versiyonlar iphone 4 icin

Saygılarımla...

thepathty
12-05-2013, 14:44
"iOS'a yeni başlayanlar için" adı altında kısa bir video hazırlamayı planlıyorum. Bu dertten muzdarip çok kullanıcı var ve iPhone'un neler yapabilecekleri hakkında hiçbir fikirleri yok.