PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Değişim gerekli

GoldStonex
07-05-2013, 18:49
Merhaba Arkadaşlar

4 yıl İphone 3 yıl İpad kullanan biri olarak değişime gitmeyi düşündüm bunun için elimdeki iphone yi satım yerine Note II almayı düşünüyorum önceliğim appleden bıkmış biriyim elimde zaten ipad var onu kullanıyorum amaç samsung tadına bakmak ama almadan önce cevaplamanızı istediğim bir şeyler var. [:)]

Öncelikle Note II samsung camiasında gelişi güzel bir telefon olmasına karşı görüntü ve tasarım olarak çok iyi merak ettiklerim aranızda apple den vazgeçip samsung camiasına katılan olup note II kullan varsa bana biraz bilgi vermesini takdir ederim [:'(]

APPLE çok iyi iş başardın ama SAMSUNG daima önde [:@]

cem tanriover
07-05-2013, 20:16
son zamanlarda bende s4 e geçmeyi düşünüyodum. Şuana kadar iPhone Samsungla hep yarışıyordu. Ama s4 ün gerek kamerası gerek ekranın calılığı apple la kafa kafaya artık. Apple 'dan iPhone 5s için büyük bi değişim bekliyorum. Olur da 4-4s arası bi değişiklik gelirse (ki aslında bu da büyük bi değişiklik) Samsung'a geçicem galiba aslında gönlüm hep sony ericsson xperia z de ama bakıcaz. Apple beni yanıltmaz da Taş gibi bir iphone 5s çıkarır inşallah da bende samsung sony arasında kalmam

ChuckBartowsKi
07-05-2013, 20:44
Valla bende ciddi şekilde sıkıldım android kullanmak istedim gittim s3 aldım 2 ay önce gerçekten android çok hantal geldi bana hoşuma gitmedi. Xperia z şimdi ilgimi çekiyor bakalım iPhone 5 satıp alabilirim...

Tavsiyem sıkıldıysanız iPad satıp Galaxy Tab 10.1 almanız. Telefon ciddi şekilde farkediyor iPhone mercedes gibi bırakması çok zor :)

Kemanci23
08-05-2013, 00:57
valla note 2 yi ben 1 hafta kullandım tam 10 yıldır ıphone kullanan bırı olarak tek kelımeyle super bır cıhaz note 2 ama lanet olsunki iphone a alışan bırakamıyor .tavsıye ederım bazıları cok buyuk felan deselerde alışınca kucucuk gelıyor hem artık buyuk ekranlar daha cok tutuluyor baksana her yenı cıkan telefonun ekranı buyuyor once .karar senın ben note 2 yi kullanmanı tavsiye ederim.

leadertay
08-05-2013, 20:15
iOS iOS bidaha iOS :)

Ogzhnozcn
09-05-2013, 11:45
APPLE çok iyi iş başardın ama SAMSUNG daima önde [:@]

Dediğinize göre 10'larca benchmark testini yapıp,objektif bir şekilde değerleri kıyasladığınızı düşünüyorum ama öyle birşey yapsaydınız SAMSUNG daima önde vs. demezdiniz,huyum kurusun bir işe başladımmı sonuna gelmeden bırakmam buraya 50 tane benchmark testi koyabilirm ancak gerek yok,onu tercih etmişsinizdir oke ama SAMSUNG daima önde demek cesurca olmuş[:'(]