PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple nizi dusurdugunuzde hissettikleriniz :(

rehmen
05-05-2013, 10:25
icahninizi nasil dusurdunuz ?
dusurdugunuzde neler hissetiniz ?
Ve sonuc ?

Ben baslayayim

Gecen cok afedersiniz wc de idim biryandan isimi hallediyor bir yandanda iphone 5 i karistiriyorum sonra cihazi cebime koydum ve kalktim megerse telefon cebime tam girmemis kalkar kalkmaz cihaz cebimden cikti ve sanki agir cekimdeymis gibi gozlerimin onunde henuz sifonunu cekmedigim tuvaletin deligineeee.....

Saka saka tuvaletin deligine degil ama fayansin ustune sag ust kosesi dik olarak dustuuu sonra zipladiii ve yuz ustu tekrar dustu tabi ben bu olanlari izliyorum ama felc olmus gibiyim elimden birsey gelmiyor ooooyle olanlari izleyip aci cekiyorum :))
Ve goz yaslari icinde sag elimle iphonumu yuz ustu dustugu sulu fayansdan alirken sol elimlede tuvalet kagidina ulastim ve hemen sildim.
Ve hemen o lanetli yerden uzaklastim fakat goreceklerime hazirmiyim degilmiyim bilemiyordum ve iphonuma bakamiyordum.
Kendi kendime dedim ki bu olacak artik kacisi yok ve birde baktim kiii....

Sukurler olsun birsey olmamis sadece sag usk kosede kucuk bi yamulma var ama hersey normel calisiyor ..
resmini cekmeye calistim ama belli olmuyor

Siz?

ChuckBartowsKi
05-05-2013, 11:42
Bir kere taksimden donuyorum bakirkoye arabada uyumusum uyandigimda elimden dustu sert zemine bir kerede dogruluk mu cesaretlik mi oynarken at dediler benim cok titiz oldugumu bildikleri icin mecbur orada donus yok attik sonrasi cezasi cikti [:P]

Ama hic bir sey yok 2-3 gunde bir temizlerim hala tikir tikir ciziksiz :)

Ogzhnozcn
05-05-2013, 12:31
Merdivende ayakkabıların bağcıklarını çözerken gömleğin cebinden düştü o ara zaman durdu,soğuk soğuk terlemiştim :)

aresblade
05-05-2013, 13:11
iş yerindeydim, ikinci kattaydım. balkonda telefonumla konuşuyordum, sonra elime arı geldiğini zannederek gayri ihtiyari elimi sallayayım dedim ama cihaz elimden uçuverdi, aşağıya betonun üzerine düştü ve dört takla attı. arkasından ben de atlamak istedim ve neredeyse atlayacaktım da ama sonr ahemen cihazım için aşağıya gittim ve baktım. cihazın cam kısımlarının paramparça olduğunu düşündüm ama çok şükür Allah'a ki hiçbir şey olmamış. birkaç darbe almış, ufak kırıklar var köşede, çok dikkatli bakmayınca belli olmuyor. cihazın bu kadar sağlam olduğunu görmek çok sevindirdi ve şaşırttı beni.

rehmen
05-05-2013, 13:32
Ikinci kattan dustu birsey olmadi haa

Valla helal olsun diyecek birsey yok

OlguErhan
05-05-2013, 13:37
Arabanın teybinin alt gözünde iken direkt dışarı uçtu elbiseme takılıp 1 metreden betona sonuç sıfır hasar vuruk eziklik değil çizik bile yok peki neden sebebi için buyrun açtığım konu :)
http://www.ikaynak.com/forum/threads/36682-iphone-5-icin-kilif-tavsiyem-koruma-agirlikli

rehmen
05-05-2013, 14:16
Evet bende kilif kullaniyorum fakat kilifsizken telefon bi baska guzel oluyor kilif iphonun iphonelugunu bozuyor elinizde plastikten bir telefon tututormus gibi hissediyorsunuz

aresblade
06-05-2013, 16:45
benim cihaz kılıfsız düştü, resimlerini de paylaşabilirim

rehmen
06-05-2013, 17:20
benim cihaz kılıfsız düştü, resimlerini de paylaşabilirim
Diyecek birsey bulamiyorum
Herhalde sen , daha o yere dusmeden butun dualari okudun .
zaten o ikinci kattan dusunceye kadar sen dualari coktan bitirmissindir

Uhikmet
06-05-2013, 17:24
Araba kullanirken telefonu kucagima koyarim. Bi gun ayni sekilde kullanirken bi an markete girme ihtiyaci duydum ve arabadan aniden ciktim. Ana caddede kenara park etmistim. Inince telefon aniden yola firladi yere dustukten sonra icim cizz etti adeta cilgina dondum. Ve sonrasinda uzerinden belediye otobusu gecti ve iconde hattim dahil saglam parca kalmadi. Hala icim cizz eder.

rehmen
06-05-2013, 18:29
kardesim sendede hic sans yokmus hadi dusurdun birde otobus aman Allahim halay bile etmek istemiyorum

aresblade
07-05-2013, 18:35
Diyecek birsey bulamiyorum
Herhalde sen , daha o yere dusmeden butun dualari okudun .
zaten o ikinci kattan dusunceye kadar sen dualari coktan bitirmissindir

neredeyse ardından da ben atlıyordum [:'(][:D]

serseri8989
08-05-2013, 13:29
Bende bir gün havaalanında konuşuyordum telefon ile telefonu kapattım orada ne olduysa anlamadım bende pat diye yüz üstü düştü cihaz... O an bütün dünya karardı gözümde telefonu yerden almaya cesaret edemedim yavaş yavaş yere eğildim telefonu elime aldım ama ekrana bakmaya korkuyorum kesin ekran paramparça oldu dedim. Sonra cesaretimi topladım ekrana bir baktım ardından kocaman bir oh çektim hiç birşey olmamıştı. Ama o an ne çektiğimi bir ben birde ALLAH bilir

mericguner
10-05-2013, 00:48
işte düşürdüğümde hissetiklerim bütün duygularım bundan ibaretti :D 2012 yazından bir fotohttp://img.tapatalk.com/d/13/05/10/e4yrytyj.jpg

mericguner
10-05-2013, 00:51
bi telefoncu 250 lira dedi istanbula gider 15 gun icinde gelir dedi baskasina gittim 50 liraya 10 dakikada arka kapak taktı.. aceleden hemen yaptirdim yoksa amazonda 2 pounda satılıyor arka kapak kıranların dikkatine :)

rehmen
10-05-2013, 07:46
Keske yaptirmasaydin baya sekil olmusmus :)

thepathty
12-05-2013, 01:44
Hava yağmurlu. Ve ben de etrafta koşan diğer insanlar gibi koşuyorum hiç yapmadığım birşeyi yapmak üzere olacağımı bilmeden.
Ne mi o? Telefonumu hırkamın büyük migros poşedi gibi olan cebine koymamı. Evet, o an hızla koşuyorum ve bunun farkında değilim. Ellerimi cebimden çıkarttım ve koşmaya devam ettim. Bu durumu anlamam sadece 1 saniye sürdü ve telefonun o büyük migros poşedi gibi olan (BiM'de olabilir) cebimden düşebileceğini düşündüm ve hemen elimi cebime attım. Farkettim ki telefon cebimde değil.
ABS freni gibi aniden durdum, arkamı döndüm ve telefona baktım giden bir sevgili misali son bir kez. Tam gözgöze geldik fakat telefon hızını alamamış, kaygan zeminde ve ekranı yere dönük bir şekilde, İstanbul'un; ekranı çizmekte usta olan bozuk kaldırımlarından hızla sürükleniyordu. Aniden yanımdan hızla geçti. 10m önce düşürdüğüm cihaz 10m kadar daha gitti ve durdu.

Islanmasını mı düşüneyim yoksa çizilmesini mi diye düşünürken telefonu koştum aldım. Baktım ekrana. Saati gösteriyordu. Dokundum son bi'kez diye düşündüğüm iPhone'uma. Pantolonuma sürüp cihazın ıslaklığını aldım ve ekranına baktım. Duvar kağıdım olmasa inanmazdım telefonuma hiçbir şey olmadığına.

Hiçbir şey olmamıştı telefonuma ve inanılmaz bir heyecan, üzüntü, mutluluk vb. yaşanabilecek tüm duyguları yaşadım. Size de bu yazıyı okurken bu duyguları yaşatabildiysem ne mutlu bana :)

NOT: BU YAZDIĞIM YAZININ BAŞINDAN SONUNA GEÇEN SÜRE SADECE 5 SANİYEDİR... :)

Uhikmet
14-05-2013, 23:06
Hava yağmurlu. Ve ben de etrafta koşan diğer insanlar gibi koşuyorum hiç yapmadığım birşeyi yapmak üzere olacağımı bilmeden.
Ne mi o? Telefonumu hırkamın büyük migros poşedi gibi olan cebine koymamı. Evet, o an hızla koşuyorum ve bunun farkında değilim. Ellerimi cebimden çıkarttım ve koşmaya devam ettim. Bu durumu anlamam sadece 1 saniye sürdü ve telefonun o büyük migros poşedi gibi olan (BiM'de olabilir) cebimden düşebileceğini düşündüm ve hemen elimi cebime attım. Farkettim ki telefon cebimde değil.
ABS freni gibi aniden durdum, arkamı döndüm ve telefona baktım giden bir sevgili misali son bir kez. Tam gözgöze geldik fakat telefon hızını alamamış, kaygan zeminde ve ekranı yere dönük bir şekilde, İstanbul'un; ekranı çizmekte usta olan bozuk kaldırımlarından hızla sürükleniyordu. Aniden yanımdan hızla geçti. 10m önce düşürdüğüm cihaz 10m kadar daha gitti ve durdu.

Islanmasını mı düşüneyim yoksa çizilmesini mi diye düşünürken telefonu koştum aldım. Baktım ekrana. Saati gösteriyordu. Dokundum son bi'kez diye düşündüğüm iPhone'uma. Pantolonuma sürüp cihazın ıslaklığını aldım ve ekranına baktım. Duvar kağıdım olmasa inanmazdım telefonuma hiçbir şey olmadığına.

Hiçbir şey olmamıştı telefonuma ve inanılmaz bir heyecan, üzüntü, mutluluk vb. yaşanabilecek tüm duyguları yaşadım. Size de bu yazıyı okurken bu duyguları yaşatabildiysem ne mutlu bana :)

NOT: BU YAZDIĞIM YAZININ BAŞINDAN SONUNA GEÇEN SÜRE SADECE 5 SANİYEDİR... :)

Abi muazzam olay ya :D

thepathty
18-05-2013, 17:21
Abi muazzam olay ya :D

öyle :)

thepathty
19-05-2013, 14:18
işte düşürdüğümde hissetiklerim bütün duygularım bundan ibaretti :D 2012 yazından bir fotohttp://img.tapatalk.com/d/13/05/10/e4yrytyj.jpg

Çilekli BodyButter mı o? :D

omar12
07-06-2013, 14:28
Araba kullanirken telefonu kucagima koyarim. Bi gun ayni sekilde kullanirken bi an markete girme ihtiyaci duydum ve arabadan aniden ciktim. Ana caddede kenara park etmistim. Inince telefon aniden yola firladi yere dustukten sonra icim cizz etti adeta cilgina dondum. Ve sonrasinda uzerinden belediye otobusu gecti ve iconde hattim dahil saglam parca kalmadi. Hala icim cizz eder.

içim acıdı be moruk en acılı hikaye seninkiymiş geçmiş olsun hacım :D

rehmen
11-06-2013, 14:06
içim acıdı be moruk en acılı hikaye seninkiymiş geçmiş olsun hacım :D

Morukmu :?

rehmen
07-08-2013, 13:22
Guncel...

salidogan
07-08-2013, 14:30
Fabrikanin asma katinda urunlerin kalite kontrunu yapiyordum. Sonra telefon caldi cebimden cikarmak icin yeltendim ama benim cihazin gozu yoldaymis cepten cikar cikmaz alt kattan bulunan konteynirin uzerine dustu yetmezmiscesine oradan da direk zemine ortalama 6-7 metreden asagi indi. Sonuc mu? Kulaklik girisinin oldugu bolumde ezilme ve orta kasa ile ust kisimda 1mm'lik bir acilma ama telefon zemine ulastiginda hala caliyordu :) ne mi hissettim bilmiyorum bir an hersey koptu bende :)

Sent from my  iPhone 4S using Tapatalk