PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları İphone Fotoğraf Arşivi

sinannn23
30-04-2013, 01:52
Arkadaşlar merhaba.. Beni sinir eden birşey var.

1 - Ben itunes dan bir albüm kopyaladım telefonuma ama albümün yanında fotoğraf arşivi çıktı.. Yani bütün albümlerin karışımını oraya atıcak. Şimdi ben o fotoğraf arşivini orada görmek istemiyorum sadece klasörümü görmek istiyorum.. Böyle birşey mümkünmü ?

2 - Birde ios 6.1.3 kullanıyorum albüm içerisindeki bir fotoğrafı silemiyorum. Öyle birşey olabilir mi ?

3 - Daha sonra dan çektiğim fotoğrafları istediğim albüm klasörüne ekleyebilirmiyim ? Ekleyebilirsem süper olur. Şahsen yapamadım.

Bütün bunlar için yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden

DeDeLi
30-04-2013, 10:22
Cydia'da Photoalbum+ tweak i var cracklisi çalışmıyor stabil o tam sizin aradığını tweak ben satın aldım kullanıyorum gayet başarılı.

http://www.youtube.com/watch?v=FDGYdOsEyt8

1. sorunuza gelecek olursa benim kullandığım bir yöntem var. Appstore'dan iGet Sharp+ indirin. indirdikten sonra açın uygulamayı fotolara erişime izin verin. Daha sonra iTunes 'da uygulamalar bölümünde bütün sayfayı aşagıya kaldırdığınıda orada iGetsharp uygulamasını örebilirsiniz. Dikkatinizi çekerim uygulama penceresi olan kısımda değil. Oradan bütün resimlerinizi iGet Sharp klasörüne atın. Daha sonra telefonunuzdan uygulamayı açın File butonuna tklayın en sağdaki tik olan kıma tıkladıktan sonra hepsini seçip fotograf rulosunun içine atabilirsiniz.

Bu işlem dışarıdan cihazınıza resim atmak istediğinizde direk Kamera Rulosunun içine atar

Dediğim gibi fotoğrafları istediğiniz klasöre ekleme Photoalbüm+ tweak i ile mümkün diğer türlü kısayolu oluşturuyor ve iki tane görünüyor cihazınızda. Bu ekstra bir yer kaplamıyor ama sadece kısayol oluyor.

Bir tane ücretsiz tweak vardı onu tam hatırlayamadım hatırlarsam yazayım buraya o da işinizi görebilir derken hatırladım :)

Photo Organizer - Bigboss reposunda mevcut ücretsizdir

http://www.youtube.com/watch?v=1yAGV_LP-nI

sinannn23
30-04-2013, 14:52
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Yanlız birşey daha var Daha sonra dan çektiğim fotoğrafları istediğim albüm klasörüne ekleyebilirmiyim ? Ekleyebilirsem süper olur. ?

DeDeLi
30-04-2013, 15:03
Ben sizin cihazınız JB li diye düşünerek tweakte önerdim. JB'li ise ekleme yapabilirsiniz. Jailbreakli değil ise de ekleme yapabilirsiniz tabiki ama çift görünür yani kısayolu da görünür. Hem film rulosunda hem de oluşturduğunuz albümde