PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iPhone 4 restore sorunu

theturk1987
29-04-2013, 21:58
Arkadaşlar merhaba,

Telefonuma restore yapmak istedim. Jailbreakliydi. Tüm ayarları ve içeriği sil dedikten sonra 1 saattir ekran dönüyor pozisyonda kaldı. Uzun sürdü gibi . Bu bir sorunsa nasıl ortadan kaldırabilirim.

NeGReDo
30-04-2013, 00:51
dfu moda alarak işlemi tekrarlamanız çözüm üretebilir.

ssbro23
30-04-2013, 23:12
Hocam bende aynı durumdayım telefon 12 saatten fazla ekran karanlıkken dönüyor. Sizin sorununuz nasıl çözüldü acaba?
Ben DFU moda almayı denedim ama alamadım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

QuestionMark
02-05-2013, 00:38
Hocam bende aynı durumdayım telefon 12 saatten fazla ekran karanlıkken dönüyor. Sizin sorununuz nasıl çözüldü acaba?
Ben DFU moda almayı denedim ama alamadım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Jailbreak' li cihazlarda "Tüm içerik ve ayarları sil" seçeneği kullanılamaz, kullanıldığı takdirde cihaz bir daha açılmamak üzere kapanır ve restore etmek gerekir.

Cihazınızı restore etmek için;
-Cihazı bilgisayarınıza bağlayın
-Cihazı DFU Moda alın;
Sırasıyla: "Power" tuşuna basın ve 5 saniye bekleyin, ardından (elinizi power tuşundan kaldırmadan) "Home" tuşuna basın ve 10 saniye böyle bekleyin, ardından "Home tuşunu bırakmadan "Power" tuşunu bırakın ve iTunes kurtarma modunda olan cihazınızı görene kadar bekleyin. iReb vb. bir program aracılıgıyla bu işlemi gerçekleştirmeniz daha sağlıklı sonuç verecektir.
-iTunes Kurtarma modunda olan cihazınızı gördükten sonra restore butonuna basarak restore etmesini bekleyebilir veya "Shift+Restore" seçeneği ile elinizdeki Firmware dosyasını kullanabilirsiniz.