PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes listemdeki şarkılar sıradan çalmıyor.

thepathty
03-04-2013, 02:29
Arkadaşlar iTunes'ten çalma listesi oluşturduğumda ve herhangi bir şarkıya tıkladığımda, iTunes'in listeyi normal olarak sıralaması gerekiyor. Fakat bende bunu yapmıyor. Sadece o şarkı varmış gibi davranıyor, sıraya diğer şarkıları koymuyor.

Bunu çözümü nedir arkadaşlar?

VIDEOSU:

http://www.youtube.com/watch?v=cT7YjvBcDDE

DeDeLi
03-04-2013, 11:36
Şarkıların yanında bulunan tikleri tıklarsan listeye eklendiğini göreceksin. Çalmasını istediklerini işaretleyip istemediklerini kaldırabilirsin. Böylece işaretli olanlar listende görünecektir.

thepathty
03-04-2013, 11:39
Zaten ben bunları çalma listesi yaptım. Sıradan çalması gerekmiyor mu?

DeDeLi
03-04-2013, 11:42
Sıradan çalması için o tikli alanın dolu olması gerekli. Eğer değilse çalma listesini sadece oluşturmuş olursun. :)

Düzenleme: Ek olarak işaretlemek istemiyorum diye ısrarın varsa da şarkının üzerine geldiğinde ismin yanında çıkan siyah yuvarlak içindeki ok işaretine bir kez tıkladığında Sıradaki yap yazıyor ona tıklarsan da listeye eklemiş olursun. ;)

thepathty
03-04-2013, 11:46
Sıradan çalması için o tikli alanın dolu olması gerekli. Eğer değilse çalma listesini sadece oluşturmuş olursun. :)

Aynen öyleymiş :) öğrenmiş oldum bende :)

DeDeLi
03-04-2013, 11:47
Üstteki mesajımı düzenledim ama yetişemedim sanırım.

Düzenleme: Ek olarak işaretlemek istemiyorum diye ısrarın varsa da şarkının üzerine geldiğinde ismin yanında çıkan siyah yuvarlak içindeki ok işaretine bir kez tıkladığında Sıradaki yap yazıyor ona tıklarsan da listeye eklemiş olursun. ;)