PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Xsellize reposunu eklemiyorum lütfen bir bakın

yserbet
22-03-2013, 01:05
"wow you exceeded the number of package name this APT is capableof."
"Problem with MergeList"
/var/lib/apt/list/apt.modmyi.com_dists_stable_main_binary-iphoneos-arm_Package
"The package listsor status file could not be parsed or opened"

darkmulex
22-03-2013, 02:53
"wow you exceeded the number of package name this APT is capableof."
"Problem with MergeList"
/var/lib/apt/list/apt.modmyi.com_dists_stable_main_binary-iphoneos-arm_Package
"The package listsor status file could not be parsed or opened"

Merhaba yserbet,

Yaşamış olduğunuz sorun Cydia'nın kontrol ederek işleyebileceği paket miktarını geçmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Cydia yaklaşık olarak 65.000 paket işleyebilme özelliğine sahiptir. Cydia ile birlikte varsayılan olarak yüklenen kaynaklar 40.000 civarında paket barındırmaktadır. Basit matemetik hesabı ile kendinizin yükleyeceği Cydia kaynakları için 25.000 kadar paket sayısı kalmaktadır. Almış olduğunuz hatadan da anlaşılacağı gibi, Cydia'nın işleyebileceği paket sayısını geçmiş bulunmaktasınız. Bu noktada en mantıklı çözüm, daha az kullandığınız bazı kaynakları Cydia üzerinden kaldırarak, tekrar deneme yapmanız olacaktır. Daha az kullandığınız herhangi bir kaynağı sildikten sonra xSellize kaynağını tekrar eklemeyi deneyebilir misiniz?

İyi sabahlar dilerim.

dodoart
22-03-2013, 11:28
Merhaba yserbet,

Yaşamış olduğunuz sorun Cydia'nın kontrol ederek işleyebileceği paket miktarını geçmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Cydia yaklaşık olarak 65.000 paket işleyebilme özelliğine sahiptir. Cydia ile birlikte varsayılan olarak yüklenen kaynaklar 40.000 civarında paket barındırmaktadır. Basit matemetik hesabı ile kendinizin yükleyeceği Cydia kaynakları için 25.000 kadar paket sayısı kalmaktadır. Almış olduğunuz hatadan da anlaşılacağı gibi, Cydia'nın işleyebileceği paket sayısını geçmiş bulunmaktasınız. Bu noktada en mantıklı çözüm, daha az kullandığınız bazı kaynakları Cydia üzerinden kaldırarak, tekrar deneme yapmanız olacaktır. Daha az kullandığınız herhangi bir kaynağı sildikten sonra xSellize kaynağını tekrar eklemeyi deneyebilir misiniz?

İyi sabahlar dilerim.

darkmulex;

SOrulan soruya verdiginiz cevabi okuyunca, kuru bir tesekkur'un yeterli olMAyacagina kanaat getirdim...

Bir soruya ancak bu kadar guzel, temiz ve anlasilabilir bir cevap verilebilirdi...

Tebrik ve tesekkur ediyorum..... :) :) :) :)

darkmulex
24-03-2013, 00:49
darkmulex;

SOrulan soruya verdiginiz cevabi okuyunca, kuru bir tesekkur'un yeterli olMAyacagina kanaat getirdim...

Bir soruya ancak bu kadar guzel, temiz ve anlasilabilir bir cevap verilebilirdi...

Tebrik ve tesekkur ediyorum..... :) :) :) :)

Merhaba dodoart,

Değerli yorumunuz için içten teşekkür ederim. İnanın, bende sizin yorumlarınızı ve cevaplarınızı dikkatle takip ediyorum. :)

İyi sabahlar dilerim.