PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Cydia da ilginc sorun

aykutarslan11
22-03-2013, 00:41
Merhaba arkadaslar cydia yi acarken uygulama sadece ekranin 4 de 1 nde gozukuyo diger bolgeler tamamen siyah..tam aciklayici oldumu bilmiyorum ama resim eklemeyi bilmedigimden ancak cumlelerle tarif edebiliyorum yani kisaca cydia basiyorum ve cydia ekranin 4/1 lik bolumunde gozukuyo.yardimci olursaniz sevinirim

QuestionMark
22-03-2013, 01:13
Merhaba arkadaslar cydia yi acarken uygulama sadece ekranin 4 de 1 nde gozukuyo diger bolgeler tamamen siyah..tam aciklayici oldumu bilmiyorum ama resim eklemeyi bilmedigimden ancak cumlelerle tarif edebiliyorum yani kisaca cydia basiyorum ve cydia ekranin 4/1 lik bolumunde gozukuyo.yardimci olursaniz sevinirim

Cihazınızı "Safe Mode" alabileceğiniz bir uygulama ekliyse alın (SBSettigns vb.) Şayet böyle bir uygulama yok ise, cihazınızı yeniden başlatın, elma ekranında ses açma tuşuna birkaç kez basın cihaz güvenli mod ile açılacaktır.

Güvenli moda alabilirseniz Cydia tam ekran görünecektir. Bu durumda yüklediğiniz son eklentiyi, yani soruna kaynak veren eklentiyi bulup silin ve cihazınızı yeniden başlatın.

aykutarslan11
22-03-2013, 17:59
Soyledigin gibi yaptim ve oldu.cok tesekkur ederm arkadasim