PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları installous hata veriyor: nothing here? use safari to download/install.ipa

petronius
01-11-2008, 18:25
sırasıyla firmwire ve jailbreak vs hepsini yaptım ucretsiz itnus appstore dan bir kaç program indirdim herşey buraya kadar duzgun [:'(] ama bende soyle bir hata var "safari download plug-in" indirdim iTK appstore indirdim "installous" programı kuruldu bosspref i de kurdum ve son olarak "iphone browserla bağlanıp "private/var/mobile/Library/ uzantıdak "download" ibaresini aramama ragmen bulamadım sadece "private/var/mobile/media/download" şöyle bişeyle karşılaştım netten indirdigim dosyayı (kırılmış crash nitromu ne adı) oraya atmaya denedim (7ziple cıkardım .ip dosyasını gönderdim) ama installous girdiğimde "nothing here? use safari to download/install.ipa diye ibare cıkıyor " ne yapmalıyım? [gl=8.gif]

bu arada wifi dışarıdan baglanıp gerekli programları inirmiştim attacagım oyunların izinlerini vermem için illa wifi ile baglanıpmı izin vericem(755) bende wifi yok bunu yapmanın başka bir yöntemi var yardımcı olursanız sevinirim!!!!

teşekkürler

[JW]
01-11-2008, 23:03
http://www.ikaynak.com/forum/uygulama-indirme-bolumu/ipa-uzantli-uygulamalari-bilgisayardan-yukleme-t930.0.html;new#new

Burada cevap verdim..

erkankarakas
21-12-2008, 17:59
private/var/mobile/Library/ altında download klasörü yoksa sen yarat ben öyle yaptım çalıştı.