PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları 130 liraya apple hdmi adoptörü aldım full ekran değil

mericguner
07-03-2013, 18:22
arkadaşlar orjinal apple hdmi kablo aldım tv ye bağlayıp hd film ilemek için ancak ekran yanlardan ve aşağı yukarı küçük duruyor bu mudur yani ben bu parayı bunun için mi vedim ? lcdye ipadin ekranını tam oturtamam mı ? sadece videolarda full ekran tv desteği olan uygulamalarda ful ekran oluyor ancak normalde hep küçük var mıdır bir tweak falan ?

turkcepsp
15-03-2013, 20:52
TV'nizin görüntü çıkış ayarlarını kontrol edin. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerinin dışında 16:4 veya 4:6 gibi ayarlar varsa bunları da kurcalayınız.

(Bu mesaj iPad 4 üzerinden gönderimiştir)

mericguner
16-03-2013, 10:27
TV'nizin görüntü çıkış ayarlarını kontrol edin. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerinin dışında 16:4 veya 4:6 gibi ayarlar varsa bunları da kurcalayınız.

(Bu mesaj iPad 4 üzerinden gönderimiştir)

yok kurcaladım ama sonuçta ipad ve iphonun ekranı 16-9 olmadığı için ful ekran olmuor hiç bir tvde apple buna izin vermiyor çok araştırdım cydia tweakle halletim ama zaten bana film izlemek için lazımdı cinexplayer HD kendi kendini ekranı oranlıyor ve sadece filmi açınca ful ekran oluyor

Sent from my iPad using Tapatalk HD

BATIK
16-03-2013, 19:19
arkadaşım ben valla tvye bağlanıp tam ekran ile oyunda oynuyorum tvde izliyorum

http://www.ikaynak.com/forum/threads/7769-tv-out-kablosuyla-iphoneu-tvye-tasiyin

burdan bak