PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Konuşurken Gelen Cızırtı Sürüm İle Alakalı Olabilir Mi ?

buroodriver
05-03-2013, 19:59
Merhabalar arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım daha önce farklı forumlardaydım ancak kalite konusundaki düşüşleri nedeni ile farklı sitelere yöneldim umarım iyi vakit geçiririz :) Sorunum şu.4S Genpa Çıkışlı cihazım var 6.1.2 sürüm.(Daha 1 yılı aşkın garantisi mevcut)Arama yaptığımda karşı taraftan ses gelirken cihaz cızırtı yapıyor.Önceki sürümde sorun var mıydı yokmuydu inanın hatırlamıyorum son zamanlarda var sorun ama ya 6.1.2 yükledikten sonra yada yüklemeden önce oldu en başta pek takmadım hatırlamıyorum o yüzden.Belki bu sorunla karşılaşan başkası vardır diye konu açmak istedim.

Ayrıca cihazım golddan alınma daha dolmamış olan vip protect var sanırsam cihaz eğer arızalanırsa süresi dolmadan , tamir yerine sıfırı ile değişim yapılıyormuş(Ama ben cihazı 2.el bir bayandan aldım sanırsam değişim için alıcının orada olması şartmış).Bu konu hakkında pekte bilgim yok bilgisi olan var mı ?

Cihazı servise de vermek istemiyorum daha önce bir çok acı tecrübem oldu özellikle kvk'da . Servise yollasam tamir etmeden sıfırını yollarlar mı ? Nasıl bir yol izleyeyim sizde ? Teşekkürler