PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İOS 6.1.2 Jeilbreak kaldırma işlemi nasıl yapılır

Chocococo
01-03-2013, 15:19
Merhaba arkadaşlar,
iPhone 5 İOS 6.1.2 sürümünü kullanmaktayım. Cihazımı yeni JB yaptım fakat olmadı restore veya geri yükleme yapamıyorum yani jb gitmiyor telefonumdan. Bununla ilgili nasıl bir yol izlemek gerekir...

Saygılarımla..

DeDeLi
01-03-2013, 16:29
Merhaba arkadaşlar,
iPhone 5 İOS 6.1.2 sürümünü kullanmaktayım. Cihazımı yeni JB yaptım fakat olmadı restore veya geri yükleme yapamıyorum yani jb gitmiyor telefonumdan. Bununla ilgili nasıl bir yol izlemek gerekir...

Saygılarımla..

Cihazı DFU mode a alıp 6.1.2 yüklemelisiniz. Bu şekilde cihaz sıfırlanacaktır.

DFU MODE alınışı

http://www.youtube.com/watch?v=bITIiGswjFI

facebookile
01-03-2013, 17:09
Bende ayni problemi yaşiyorum restore etmek istiyorum ancak DFU aldıktan sonra yeni versiyon iTunesten ios dosyasını nerden nasıl gösterecem yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

QuestionMark
01-03-2013, 17:12
Bende ayni problemi yaşiyorum restore etmek istiyorum ancak DFU aldıktan sonra yeni versiyon iTunesten ios dosyasını nerden nasıl gösterecem yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

iTunes' a girerek "Shift" tuşuna basılı tutarak geri yükle butonuna tıklayın, dilediğiniz gibi ios dosyasını gösterebilirsiniz.

facebookile
01-03-2013, 17:18
şimdide dosya uyumlu değil deyıp yüklemiyor ayni dosya neden yapabilir

CASUA
01-03-2013, 18:06
şimdide dosya uyumlu değil deyıp yüklemiyor ayni dosya neden yapabilir

Siz hangi versiyonu gösteriyorsun shift+ bastıktan sonra?
Birde buna gerek yok cihazı itunestan güncel versiyonu yükleyebilirsin,shift + hedef versiyon göstermene gerek yok...

facebookile
01-03-2013, 18:30
itunesten yaptım olmayınca bu yolu denedım ama odqa olmadı yüklemeye çalıştığım ve yüklü olan versiyon aynı son versiyon 6.1.2

CASUA
01-03-2013, 18:54
itunesten yaptım olmayınca bu yolu denedım ama odqa olmadı yüklemeye çalıştığım ve yüklü olan versiyon aynı son versiyon 6.1.2

6.1.2'yi yüklemek istediğinizde, iTunes Ne hatası veriyor? Söylermisin...

facebookile
01-03-2013, 20:10
İtunes yüklemeye çalıştıüınız program telefonunuzla oyumlu değildir gibi bir şey yaziyor

facebookile
01-03-2013, 20:11
6.1.2'yi yüklemek istediğinizde, iTunes Ne hatası veriyor? Söylermisin...
İtunes yüklemeye çalıştıüınız program telefonunuzla oyumlu değildir gibi bir şey yaziyor

CASUA
01-03-2013, 21:23

Abi itunes hatasının ekran görüntüsünü eklesene bir görelim...

facebookile
01-03-2013, 21:31
Abi itunes hatasının ekran görüntüsünü eklesene bir görelim...

kardeş tam olarak bu yaziyor ancak resim eklemeyı bilmiyorum

hatta: firmware dosyasi uyumlu olmadığı için cuneyt adlı telefuna yukleme yapılmadı

benx
01-03-2013, 22:08
orjinal firmware dosyasını indirdinmi itones ta 4s iphone 5 olmaz veya tam tersi buyk ihtimal boyledir

facebookile
01-03-2013, 22:15
orjinal firmware dosyasını indirdinmi itones ta 4s iphone 5 olmaz veya tam tersi buyk ihtimal boyledir

dün ayni dosya ile restore ettım ama orijinal dosyayı şimdi indiremiyorum orijinal dosyayı nasıl indirebilirim çünkü telefon ile indirdiğime hatta veriyor

CASUA
01-03-2013, 22:28
dün ayni dosya ile restore ettım ama orijinal dosyayı şimdi indiremiyorum orijinal dosyayı nasıl indirebilirim çünkü telefon ile indirdiğime hatta veriyor

Arkadaşım cihazına göre olan firmware'ı buradan seçip indirebilirsin...

http://www.ikaynak.com/forum/downloads.php?do=cat&id=2

QuestionMark
02-03-2013, 00:23

Dikkat edin, iPhone 5 (GSM) ve iPhone 5 (Global) olmak üzere iki adet iPhone 5 cihazı vardır. Bu cihazlara ait ios sürümleri birbiri ile uyumsuzdur.