PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Uygulamanın Adını Bilen ?

asmmehmet
22-02-2013, 00:11
Merhaba Arkadaşlar.

Telefon Arayınca Arka Flaşh'ın Yanmasını Sağlayan Program ve Menüde Elimizi Basılı Tutunca Büyüteç Çıkması. Bu Programları Bilen Var mı ?

CASUA
22-02-2013, 00:15
Merhaba Arkadaşlar.

Telefon Arayınca Arka Flaşh'ın Yanmasını Sağlayan Program ve Menüde Elimizi Basılı Tutunca Büyüteç Çıkması. Bu Programları Bilen Var mı ?

Arkadaş o program değil dediğimi yapın olacak...

http://img194.imageshack.us/img194/3597/imagehxl.jpg

Ayarlar/Genel/Erişilebilirlik/Uyarılar için led flaş - sekmesini aç işlem tamam...

Gelen aramalar,mesajlar ve diğer uyarılarda led flaş yanar,ben şahsen kullanıyorum...

asmmehmet
22-02-2013, 00:28
Tamam Sağol Dostum. Büyütmede Hemen Üstündeymiş. Bende Program Zannetmiştim.

asmmehmet
22-02-2013, 20:53
2 tane iphone 'a denedim isik falan yanmadi hocam.

dodoart
22-02-2013, 20:57

iPhone'un arkasinda
cameranin yaninda flash olmali...

iPhone 4'ten onceki modellerde olmaz...

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk...

asmmehmet
22-02-2013, 22:16
iPhone'un arkasinda
cameranin yaninda flash olmali...

iPhone 4'ten onceki modellerde olmaz...

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk...

Dostum Şaka Yapıyor Olmalısın :D

CASUA
22-02-2013, 22:31

Arkadaşım eminmisin ben dahil 3-4 arkadaşım bu şekilde sorunsuzca kullanıyoruz bir sıkıntı yok,Kamera flaşı ,arama gelince,mesaj gelince , whatsapp uyarısı geldiğinde vesaire hepsinde flaş ile uyarı yapıyor,ben 3 aydır bu şekilde kullanıyorum...

asmmehmet
22-02-2013, 22:43
hocam arama gelince yanmıyor. hatta 3. telefona da denedim ama dediğin diğer olaylarda yanıyor.

CASUA
22-02-2013, 22:48
Arkadaşım buda benim telefonum az önce senin için çekip upload yaptım,yani yanlış birşey söylemiyorum neyse o kardeş...

http://www.youtube.com/watch?v=mj5UwGXx0yw&feature=youtu.be

QuestionMark
22-02-2013, 22:52
Cihaz tuş kilidinde iken gerçekleşiyor olay tuş kilidi açık iken gerçekleşmiyor buna dikkat ettiniz mi?

asmmehmet
22-02-2013, 22:56
Arkadaşım buda benim telefonum az önce senin için çekip upload yaptım,yani yanlış birşey söylemiyorum neyse o kardeş...

http://www.youtube.com/watch?v=mj5UwGXx0yw&feature=youtu.be

Hocam Est. Yanlış Bir Şey söyledin demiyorum. Sen Burda bana Yardımcı Olmaya Çalışıyorsun. Senin Bilginede İtiraz Etmiyorum zaten. Bilmesen Zaten Yorum atmazsın. Yanlış Anlama Upload'a Falan Gerek Yoktu. Ben Yanlış Bilgi Verdin demedim. Sadece Aramada bende Çalışmıyor Dedim. Tuş Kilitli Olacakmış. Öyle Denedim Oldu. Çok Teşekkür Ederim. O kadar Upload falan seni yorduk kusura bakma bilmeden sana karşı bir ayıp ettiysem çok özür dilerim.

CASUA
22-02-2013, 23:00
Cihaz tuş kilidinde iken gerçekleşiyor olay tuş kilidi açık iken gerçekleşmiyor buna dikkat ettiniz mi?

Doğrudur,QuestionMark kardeş,ben genelde tuş kilidi açık gezmem[&:],bende devamlı kapalıdır.kolay gelsin...

CASUA
22-02-2013, 23:03
Hocam Est. Yanlış Bir Şey söyledin demiyorum. Sen Burda bana Yardımcı Olmaya Çalışıyorsun. Senin Bilginede İtiraz Etmiyorum zaten. Bilmesen Zaten Yorum atmazsın. Yanlış Anlama Upload'a Falan Gerek Yoktu. Ben Yanlış Bilgi Verdin demedim. Sadece Aramada bende Çalışmıyor Dedim. Tuş Kilitli Olacakmış. Öyle Denedim Oldu. Çok Teşekkür Ederim. O kadar Upload falan seni yorduk kusura bakma bilmeden sana karşı bir ayıp ettiysem çok özür dilerim.

Ne ayıbı kardeşim,o nasıl laf yardımcı olabildiysek ne mutlu bize (Hayat felsefem sıfır sıkıntı kardeş,rahat ol sen)kendine iyi bak kolay gelsin...