PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Tek yönlü Sync

cemozi
20-02-2013, 19:03
Kolay gelsin arkadaşlar;
Gelen son 2 İtunes sürümü ile sync tek yönlü çalışmaya başladı.
yani itunes dan app. ları (crackli olanlar için yazıyorum) iphone atarken iphone ipastore, 25pp yada vshareden yüklediğim app. ları
itunes a eklemiyor.
problem 5.1.1 de iken başlamış sonradan fark ettim.
bugün 6.1.2 geçtim itunes son sürümünü yükledim evasion 1.4 ile jb yaptım
repo.insanely.com üzerinden appsync 5.0+ yükledim. sorun hala aynı.
diskaid ile ipastore içindeki yüklediklerimi pc ye alıp çift tıkladığımda itunes library ye atıyor ve sadece indirip iphone kurmadıysam sync dedğimde ​ iphone da kuruyor.
ama direk olarak iphone üzerindekini alıp itunes synclemiyor.
Emin bu sorunun bir çoğunuz farkında değilsinizdir.
deneyin göreceksiniz.
son olarak da buna çözüm üreten var mı?
teşekkürler

cemozi
21-02-2013, 14:55
Arkadaşlar bu sorunu sizde emin vardır deneyip gören olmadı mı?

leadertay
21-02-2013, 18:08
Telefon üzerinden 25pp den birşey yüklemedim ama vardı sadece deneme amaçlı bir iki bişey yükledim onları da yükledi daha sonra da sildim onları. ama 25 pp windows için olandan i5 me yüklediğim herşeyin evesi0n konusunda anlattığım şekilde güncelleme yaptığımda aldım herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım bu uygulamalar da. appsync 25 pp source da olan appsync yi yüklemiştim

doctor155
21-02-2013, 23:18
Kolay gelsin arkadaşlar;
Gelen son 2 İtunes sürümü ile sync tek yönlü çalışmaya başladı.
yani itunes dan app. ları (crackli olanlar için yazıyorum) iphone atarken iphone ipastore, 25pp yada vshareden yüklediğim app. ları
itunes a eklemiyor.
problem 5.1.1 de iken başlamış sonradan fark ettim.
bugün 6.1.2 geçtim itunes son sürümünü yükledim evasion 1.4 ile jb yaptım
repo.insanely.com üzerinden appsync 5.0+ yükledim. sorun hala aynı.
diskaid ile ipastore içindeki yüklediklerimi pc ye alıp çift tıkladığımda itunes library ye atıyor ve sadece indirip iphone kurmadıysam sync dedğimde ​ iphone da kuruyor.
ama direk olarak iphone üzerindekini alıp itunes synclemiyor.
Emin bu sorunun bir çoğunuz farkında değilsinizdir.
deneyin göreceksiniz.
son olarak da buna çözüm üreten var mı?
teşekkürler

Merhaba, dediğin sorunu ben de yaşadım. 25PP için çözümü var ama diğerleri için bir çözüm bulamadım. Onlarda dediğin gibi iPhone Browser veya iFunBox tarzı bir programla ipa dosyasını alıp iTunes'a atarak oluyor sadece. 25PP'de ise en alttaki simgelerden üç noktalı simgeyi seçiyoruz. açılan menüde üst sıranın sonundaki ayarlar simgesine giriyoruz. En alttaki iTunes seçeniğini aktif yapıyoruz. Daha sonra da 25PP'den her uygulama indirişimizde telefonu reboot yapıyoruz. İşlem bu kadar. iTunes'la satın alınanları aktar dediğimiz zaman da iTunes'a ekliyor.
Umarım faydalı olur. İyi akşamlar...

cemozi
22-02-2013, 10:07
Telefon üzerinden 25pp den birşey yüklemedim ama vardı sadece deneme amaçlı bir iki bişey yükledim onları da yükledi daha sonra da sildim onları. ama 25 pp windows için olandan i5 me yüklediğim herşeyin evesi0n konusunda anlattığım şekilde güncelleme yaptığımda aldım herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım bu uygulamalar da. appsync 25 pp source da olan appsync yi yüklemiştim
şuan hangi kaynaktan appsync kullanıyorsun?

leadertay
22-02-2013, 12:19
6.1.2 e geçmeden önce 6.1 de telefonum da 25 pp sourcden "appysnc for 5.0+6.0" vardı. şimdi 6.1.2 de ihackrepo dan "appsync for 5.0+" var (bugün zeusmos yükledim bu onla bereber geldi. 25 ppden appysnc for 5.0+6.0 dönicem)

cemozi
22-02-2013, 12:26
25pp den dediğini yaptım 25pp kaynağı üzerinden appsync 6.0+ da yükledim
uygulama yükleyip sb startladım uygulamayı attı.
ama ipastore da olmadı malesef