PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : intelliscreenx

redsock
18-02-2013, 09:11
Merhaba arkadaşlar,

programı satın alıp telefonuma attım. gayet de çok memnun oldum. ancak home tuşunun ömrünü ve iphone cihazının açma kapama tuşunun ömrünü azaltmamak için siyah ekrandayken en kısa yolla nasıl intelliscreenx'ten faydalanabilinirim. umarım anlatabilmişimdir. yani telefon kilitliyken home tuşuna bi kere basıyorum ve telefonu açmadan uygulamadan yararlanıyorum.yada açma kapama tuşuna bi kere basıyorum. mesela ekrana 2 defa dokunmayla aydınlatma gibi bişey varmı.

teşekkürler

DeDeLi
18-02-2013, 10:18
Merhaba arkadaşlar,

programı satın alıp telefonuma attım. gayet de çok memnun oldum. ancak home tuşunun ömrünü ve iphone cihazının açma kapama tuşunun ömrünü azaltmamak için siyah ekrandayken en kısa yolla nasıl intelliscreenx'ten faydalanabilinirim. umarım anlatabilmişimdir. yani telefon kilitliyken home tuşuna bi kere basıyorum ve telefonu açmadan uygulamadan yararlanıyorum.yada açma kapama tuşuna bi kere basıyorum. mesela ekrana 2 defa dokunmayla aydınlatma gibi bişey varmı.

teşekkürler

Ses açma kapama tuşunu kullanın. Bir kere basmakla home tuşunun ömrü azalmaz düşündüğünüz gibi. Zephyr kullanıyorsanız eğer neredeyse home tuşunu kullanmıyorsunuz demektir. Arada Home tuşuna basalım da işlevini unutmasın. Yani dokununca açılmasını istiyorsunu sanırım ama böyle bir şey yok.

redsock
18-02-2013, 10:24
dediğiniz gibi zephr zaten yeterince ömrünü uzatıyor.sadece istediğim ekran ışığı siyah ike aydınlanmasını sağlamaktı. artık ses tuşlarını da kullanırım olmazsa.

teşekkürler

DeDeLi
18-02-2013, 10:37
dediğiniz gibi zephr zaten yeterince ömrünü uzatıyor.sadece istediğim ekran ışığı siyah ike aydınlanmasını sağlamaktı. artık ses tuşlarını da kullanırım olmazsa.

teşekkürler

Onu düzelteyim benses açma kapama tuşundan kastım sessize alma tuşu. O daha hassas bir tuş bence. Onun yerine Power tuşunu ya da home tuşunu kullanmak daha mantıklı olabilir

zEuS
18-02-2013, 11:57
Acaba Cracked versiyonunu bulabilen oldu mu? 3-4 tane populer source'e baktım bir sonuç çıkmadı yardımlarınızı bekliyorum..

DeDeLi
18-02-2013, 12:23
IntelliscreenX in etkinleştirme sistemi farklı olduğu için cracklenmesinin çok zor olduğu söyleniyor. Crack olanlar da tam çalışmıyor. En iyisi satın almak

dbmaster
18-02-2013, 14:59
ben 4s zamanında satın aldım sımdı ıos6 ıcın 4.99 doların pesıne dusmusler ayıp zamanında 10 dolar verdım ama ıos 6 da kullanamıyorum

DeDeLi
18-02-2013, 15:14
Evet o konuda gerçekten ayıp ettiler. Ama ben tekrar verdim maalesef ki. Şu açıdan da düşünüyorum kendim de yazılımcıyım bu işler hiçte kolay olmuyor. Böyle bir tweak yapmak basit bir iş değil. Bağış olarak görüyorum onu.

tebukan
18-02-2013, 15:17
Zephyr ve battery doctor Pro işini görecektir. İntelliscreen paralı olmasıda gayet doğal. Dehşet bir program. Ben kullanıyorum ve muazzam çalışıyor

NeGReDo
18-02-2013, 22:51
Ya bu uygulamayi ben de aldim ancak farkettiniz mi bilmiyorum cihazi kullnmasam d kullanimda gosteriyor ve su gibi sarji gidiyor cihazin

kuddusi1461
11-01-2015, 14:51
SmartTap programnı kullanabilirsiniz LG cihazları gibi ekrana iki kere vurmayla açılıp kapanıyo

xlydream
11-01-2015, 16:37
Forum ölmüş.

Tülek Agasi
27-07-2015, 02:24
Virtual Home cydia dan indirirseniz, Home tusuna parmagini koydugunuzda acilir basmadan